1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עוד 3 שבועות טס להוואי

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י SimpleLife, ‏19/8/16.

1. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אני וחברה שלי טסים להוואי ואני רוצה לדעת איך אפשר להתארגן שם ואם זה קל למה אני לא רוצה להיות תקוע אז מי שהיה שם יכול לעזור לי?

2. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    וואו, כל כך מקנא.. מקום קסום!
    מבחינת התארגנות, אני יוצא מהנחה שאתם נוסעים ל ohau ולא לקוואי.
    לא בעיה להתארגן שם, לכו על הטיילת של waikiki ויש שם חבר'ה שחורים שמסתובבים ומציעים לך אם אתה נראה להם טוב בעין, מקסימום תיגש לשאול.
    אני אישית התארחתי אצל משפחה אמריקאית באי והם גידלו איזה שמונה עציצים אז לא הייתה לי בעיה כזו :)
    תהנה המון! אם צריך עוד טיפים גם על המקום בכללי בכיף

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  3. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    כן אנחנו נוסעים לשם פשוט לא חשבתי שאנשים מכירים את המקום בלי לבדוק את זה חח בכל מקרה תודה על העזרה שלך עוד שאלה כמה בערך יעלה לנו שם גרם באזור ה80-120 כמו בארץ או יותר זול?
    ואיזה מקומות מעניינים יש ללכת? בעקרון עד עכשיו חשבנו על לטייל קצת ולשבת בים רוב הזמן

4. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    כמו שאמרתי, אישית לא קניתי, על אף שהציעו לי לא מעט פעמים אז אני לא יודע מחירים אבל משהו באיזור של הסכומים שציינת.
    יש הרבה מה לעשות בohau, בהתחלה הייתי מציע להישאר יום - יומיים ב waikiki כדי קצת להבין את המקום, וזה גם המקום הכביכול תיירותי באי, המון בתי מלון ומסעדות ואיזור יפה באופן כללי, אם כי לטעמי קצת מתוייר וממוסחר מדי.
    יש הר געש פעיל מרחק נסיעה משם ששווה ללכת אליו. נקרא diamond head, יש מסלול הליכה נורא נחמד שמקיף את הר הגעש.
    אני אישית העדפתי את ה countryside של האי, ברגע שאתה יוצא מwaikiki נגלים לפניך נופים מהממים שלא ראית קודם, מתחייב :) צאו מהעיר ותחקרו קצת את האי, יש המון דברים לעשות ומה לראות.
    צלילות עם צבי ים ענקיים בחוף הצפוני של האי, חופים מדהימים ועיירות מגניבות.
    ממליץ לכם להתרכז בחלק הצפוני של האי, החופים הכי יפים, האנשים הכי חמים ונחמדים, shaved ice בין הטובים שאכלתי :)

5. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    חחח תודה נבדוק את זה ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!