1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרהה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Satlaharvot, ‏18/7/19.

1. Satlaharvot

Satlaharvot חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם ראשונה שלי פה
    אני קונה כבר שנה מאותו בן אדם שאני מכיר הוא כל פעם מביא פרחים איכותיים ריח טוב סטלה חזקה כל פעם שאני אומר לו להביא וויט וידואו הפרח נראה טוב אבל ריח טיפה מוזר הפעם הבאתי ממנו 10 וויט וידואו הפרחים לא נראים כל כך טוב והריח אותו ריח הסטלה מטורפת בחיים לא הייתה לי סטלה כזאת עשיתי את הירק ראשים ונכנסתי לסטלה כמו שלא נכנסתי הרבה זמן כמה חברים מאכילים אותי סרט שזה מרוסס בגלל שזה חזק מידי מה אומרים?
    הפרחים מפעם הזאת:
    http://www.up2me.co.il/v.php?file=51754043.png
    הפרחים מפעם קודמת:http://www.up2me.co.il/images/51661500.png

#1 Satlaharvot, ‏18/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏18/7/19
  2. Satlaharvot

Satlaharvot חבר חדש

לייקים:
    0
  3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מרוסס עם מה? בשביל מה? סתם לא שטפו דשנים לפני קטיף

4. Satlaharvot

Satlaharvot חבר חדש

לייקים:
    0
    הכוונה מרוסס בחומרים שמרססים נייס לדוגמא בשביל לחזק סטלה

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא מרססים נייס, טובלים אותו בתערובת של 4 חומרים מסוכנים למשך כמה ימים ומייבשים. פעם היו מרססים גראס ב k300 מדביר חרקים.
    היום, לא מרססים.
    אבל, כמו בחברות הקנאביס הרפואיות, מי שלא יודע לגדל, שוכח לעשות שטיפות לקראת סוף הגידול ואז נשארים שאריות דשנים או חומרי הדברה בצמח, וזה התחושה של הסחרחורת והרצון להקיא.

6. Satlaharvot

Satlaharvot חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי תחושה של סחרחורות ורצון להקאה ובבוקר קם רגיל פשוט הירק חזק מאוד והוא לא נראה כל כך טוב אז זה קצת מחשיד

7. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אולי הוא סתם התייבש בוצרה מוזרה. אם אתה לא מרגיש מוזר בשום צורה, אז למה אתה חושב שיש בו משהו, הלוואי וזה יקרה לי שהגראס יהיה יותר חזק
    ממה שציפיתי. לגביי המראה ראיתי סוגים שלא נראים טוב והם טובים וגם להפך

8. Satlaharvot

Satlaharvot חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע נלחצתי כי הוא נראה לא משהו כמו בדרך כלל ופשוט סטלה ממשש חזקה בקטע של ראש אחד ולראות את החברים שלך קטנים יותר דברים דפוקים

9. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    הכל בסדר אחי כנראה הוא הביא לך זנים אחרים בשני הפעמים כי הם לא דומים בכלל. חפש תמונות של וויט ווידואו באינטרנט ותראה מה הכי דומה למה שקיבלת. חוץ מזה אם הוא היה מרסס משהו היית מקיא או משלשל כי כשרעל נכנס לגוף הגוף מוציא אותו. סתם קיבלת ראש ממש חזק שזה אמור אפילו להחמיא לסוחר כי יש לו חומר טוב וחברים שלך האכילו אותך סרטים. גם לי קרה מלא מקנאביס שהייתי בסטלה חזקה על סף הזיות משהו דפוק. זה שום דבר פשוט תהנה מזה

Satlaharvot ו-alongold אוהבים את זה.
  10. Satlaharvot

Satlaharvot חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה אחי עזרת לי מאוד כנראה באמת סתם אכלתי סרטים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!