1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבחירת זן לגידול גרילה

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י Randy Eliot, ‏20/3/17.

1. Randy Eliot

Randy Eliot חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום,
    אני רוצה לגדל בשמורת טבע קילומטר או שניים מהבית שלי. הייתי שמח שהצמחים יניבו הרבה יבול, לא יהיו גבוהים במיוחד, ועדיף גם שאוכל לא להשקות במשך כמה ימים מדי פעם (הקרקע באזור לחה בשל קרבה למקור מים).
    אני חדש בענייני הקנאביס, ולפי מיטב הבנתי, סאטיבה היא זו שמתאימה יותר למפגשים חברתיים וכו', ולכן עדיף שהוא יהיה לפחות חצי-חצי, או סאטיבה ברובו.
    אתם מכירים זן שעונה על ההגדרות האלה, או לפחות על רובן?

תודה מראש :)

2. דין28

דין28 קנאביסט

לייקים:
    34
    אני יכול לספר לך מה אני עשיתי לפנה שנה
    לקחתי זרעים של
    Super Silver Haze

נתתי להם לגדול חודשייים ראשונים צמיחה בתוך הבית
    מיתחת מנורה MH 400W ואז אוצתי אותו אחוצה במיקרה שלי איתי מגיע לשאם שלוש פעמים בשבוע אז שתלתי אותם בעציצים של 50 ליטר היה לי גישה למים חופשי אז זה היה קל

אחשב במקרה שלך עם אתה יכול לתת לצמח אחשב חודש בבית ואז לשתול אותו ליד מקור מים אז אתה מסודר

Randy Eliot אוהב/ת את זה.
  3. Super silver haze

Super silver haze חבר חדש

לייקים:
    1
    Jack the ripper auto של חברת zambeza seeds. יש להם אתר אתה יכול לראות שם את כל המידע עליו. את הזרעים עצמם ממליץ לך לקנות מ sensible seeds.

Randy Eliot אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!