1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבחירת שיטת גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י MegaBud, ‏11/5/14.

1. MegaBud

MegaBud חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי את הזן Automatic Mega Bud

גנטיקה:
    Ruderalis x Big Bud
    מישהו מכיר?

מ http://greenlabelseeds.com/automatic-mega-bud/

אני מתלבט אם להשקיע בו 1500 ש"ח בערך על ארון גידול וציוד לגידול ביתי או
    פשוט לשתול אותו באדנית במרפסת (יש בה מספיק שמש).

רשום שם שיכולים להתקבל יותר מ 180 גרם יבשים, ייתכן?

האם יהיה הבדל בכמות ובאיכות בין שתי השיטות?
    האם זן אוטומטי דורש את כל מה שאני רואה שדרוש בגידול זן לא אוטומטי ביומני הגידול: דשן, חומציות, החלפת תאורה וכו?

#1 MegaBud, ‏11/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏11/5/14
  2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    היי megabud ,
    הם רשמו שזה ייתכן לקבל 180 גרם במידה ויינתן מספיק שטח לשורשים ושפע של אור.
    כלומר אתה צריך אדנית יחסית גדולה בערך 25-30 ליטר אני מניח ושפע של אור ניראה לי שאין כמו השמש ... אז לך על האופציה של לשתול אותו באדנית במרפסת וקח בחשבון שהצמח מגיע לגובה של בערך 80 ס"מ .

האם יהיה הבדל בכמות ובאיכות בין שתי השיטות?
    יכול להיות , קשה לי לאמר לך מניסיון אבל לפי דעתי אם תביא לו שמש יפה וחזקה כמו שהצמח אוהב ותתן אותה אהבה בגידול חוץ הוא הרבה יותר יפנק אותך בייבוא לאחר מכן מאשר בגידול פנים .

האם זן אוטומטי דורש את כל מה שאני רואה שדרוש בגידול זן לא אוטומטי ביומני הגידול: דשן, חומציות, החלפת תאורה וכו?

ההבדל היחיד בין זן אוטומתי לזן לא אוטומתי - שזן אוטומתי פשוט לבד עובר לשלב הפריחה בלי שום קשר לתאורה ולשעות התאורה. כלומר היום בשביל זן לא אוטומתי בשביל להעביר אותו למצב פריחה צריך להחליף את המשטר אור ל12 שעות אור ו12 שעות חושך, בזן שהוא אוטומתי הצמח לבד יודע ידע מתי להעביר את עצמו למצב פריחה גם אם הוא יהיה כל שלב הגידול והפריחה ב18-6 (18 שעות אור 6 חושך ) בלי להעביר ל12-12.

בהצלחה אחי

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מסכים עם על מה ש alechko אמר.

4. MegaBud

MegaBud חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לשניכם! ייחלתי לתגובות מכם.

עוד שאלה:
    איך אני שומר על הצמח שלא יקבל כאפה מהשמש של דרום הארץ בגידול חוץ?
    מכוון שאני גר במקום יבש, אני צריך לדאוג מחוסר לחות? כדאי לי לקנות מד לחות/טמפ?
    מה עם מד חומציות? כדאי לרכוש? אני לא מבין בזה כלום...

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אין לך מה להתעסק עם חומציות , מיותר . אתה יכול למלא כמויות מים ולהשאיר אותם בדלי או כלי אחר 24 שעות בשביל שהכלור יצא מהם , אבל אני אישית לא עשיתי את זה בגידול שלי והכל היה בסדר.
    לגבי הלחות והטמפ' ממליץ לך לרכוש מד לחות וטמפ' פשוט בשביל שתדע מה הלחות בערך ומה הטמפ' . לגבי חוסר לחות לא ניראה לי שיש לך כ"כ מה לדאוג מקסימום תרסס יותר מים על הצמח , תשים ליידו כלים עם מים ובקיצור תשקה אותו יותר (זה קריטי יותר לשלב הצמיחה , בשלב הפריחה עדיף מתחת ל40% לחות). גם אם יהיה יותר חם -הכל בסדר , אם אתה רואה נניח שזה יום ממש חם וייבש אתה יכול לשים את הצמח שיהיה בסוג של חצי צל ולא על שמש ישירה ולדאוג בהתאם כמובן בימים החמים להשקות אותו יותר ולבדוק שלא מתייבש לך לכמה ימים אבל מנגד חשוב לשמור על משטר של השקיה , כלומר שאתה משקה אתה מחכה שהאדמה תתייבש ולא תהיה לחה ואז משקה שוב - זה שומר על אדמה בריאה ומונע עובש ובעיות אחרות.
    אז פשוט תשים לב לכמויות של המים מכוון שככל שהימים יהיו יותר חמים וייבשים הצמח יצרוך יותר מים...

!!!חשוב להזכיר שאל תקנה דברים מסניף היידרושופ שבדרום מכוון שהמשטרה כניראה עושה מעקבים אחרי אנשים שמגיעים לקנות שם .

ובכללי אני ממליץ לך מאוד לקרוא את הדיון הבא יש בו את כל המדריכים למגדל המתחיל ויכול לחסוך לך המון זמן :) בהצלחה
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/show...-על-גידול-קנאביס-האשכול-הזה-יחסוך-לכם-זמן-יקר!!

6. MegaBud

MegaBud חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה, עזרת לי מאד.
    קראתי את כל מה שרשום שם פעמיים ואולי אפילו שלוש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!