1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבניית חלל גידול

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י 24Pacs, ‏10/3/16.

1. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכם, חברים...

אני רוצה להתחיל לגדל איזה עציץ או 2 לא יותר...החלל גידול שלי זה ארון מעץ (באזור של הקולבים והבגדים התלויים) זה הסט אפ היחיד שיש לי עד כה, ומידות הארון הם: עומק 56 ס"מ רוחב 78 ס"מ וגובה 170 ס"מ...הזמנתי גם זרעים אני רק מחכה לעבור את התהליך הראשוני בשלום...אשמח לעזרה ממגדל מנוסה בפרטי אפילו הכוונה לציוד (לא לעוף רחוק, עדיפות להשקעה יחסית זולה ומינימאלית) אז תודה לעוזרים ואם מישהו רוצה יותר מידע אני אשמח לשתף ולקבל עזרה מכל אחד ואחד מכם, תודה רבה אחים.

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אני לא כזה מקצועי אבל זה לא מאוד מורכב. צריך מנורה HPS טובה, אדמה טובה ולך על זה. קצת דישון לא יזיק ומאוורר קטן לרענון, וזהו. תעלה תמונות כשיהיו :) שנהנה גם אנחנו

3. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    הבעיה שאין לי חנות הידרו באזור זה נסיעה בשבילי

4. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    הדברים היקרים זה מנורה מפוח ופילטר פחם. גם אוהל יקר אבל אתה מסודר עם ארון.

5. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    מפוח ופילטר בכלל לא הכללתי בדברים שאני צריך כי במקרה כרגע אני בתכנון לגדל זן אוטומטי הריח מדאיג אותי פחות יותר לא לעשות שגיאות בגידול שלו עצמו

6. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    חייב פתחי איוורור לכניסה ויציאה.
    אתה מתכוון לחתוך את הארון בגדים שלך? o_O

7. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    חחחחח זהו שלא אחי...חשבתי פשוט לאוורר שם רוב היום שיהיה פתוח ומאוורר קבוע יפעל... לא תכננתי להתחיל להביא מפוחים וונטות כי אין לי איפה לתקוע אותם ...

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחי תחשוב שהארון צריך להיות אטום לכניסה ויציאה של אור אבל הצמחים צריכים זרימה קבועה של אוויר, מה שאומר שלקדוח חורים בארון אתה חייב..
    לארון בגודל הזה מספיקה ונטה אחת שתמשוך אויר בחלק העליון של הארון(5'' או6'') ופתח כניסה בתחתית של הארון.

9. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    אבאין לי איך להרכיב וונטה זה בעייתי זה ארון אחר בסוף אבל עדיין לא יודע איך להרכיב ונטה אני גרוע בדברים כאלה את האמת חשבתי אולי לעשות חור בדיקט מאחורה זה יהיה טוב?

10. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כן ברור, בחלק האחורי העליון, מצוין

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!