1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבקשה דחופהה בזיהוי מזיקים!!!!

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י צירו, ‏7/8/18.

1. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום יש לי צמח אוטומטי באדנית 11 ליטר כבר בן חודש הוא כבר בשלב פריחה מתקדמת בשבועות האחרונים הגיע מזיק שאני לא מצליח לראות אירי חיפוש ממש יסודי אבל אני רואה בבירור את הנזק שהוא עושה הוא מפרק לי את כל הצמח אוכל עלים שלמים פזרתי באדמה ובאזור הצמח ספספן שהוא ריסוס נגד כל מיני תולעים וחגבים וכו..אך לא עזר החרק הזה עדיין ממשיך לפרק לי את כל הצמח אני חייב עזרה באופן דחוף !!!חשבתי להשתמש בקונפידור האם כדי לי או שיש המלצה למשהו יותר טוב שיגרום פחות נזק למצמח?!
    מצרף תמונה https://anonfiles.com/c8kbD4f5b7/20180803_112804.jpg

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    נראה כמו נזק של תולעת או זחל של פרפר מסויים, נסה להכין מדביר טבעי, תעשה תה מטבק של כמה סיגריות, תן לו להתקרר ורסס מעל ומתחת לעלים פעמיים ביום למשך יומיים, פעם בשבוע, ותבדוק עם עזר.
    בהצלחה.

3. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    אני ינסה את הרעיון.
    אתה לא מכיר תכשיר שיכל לעזור לי?
    השתמשתי בספספן שזה גרגירים שמפזרים על הקרקע ולא עזר ..

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אל תזלזל בכח הטבק אחי.
    ניקוטין מדביר כמעט הכל, וגם אורגני, נסה, ואם לא עזר, תגיד, אני יחקור קצת באנגלית ויגיד לך מה מצאתי, בינתיים תעשה את התמצית.
    מומלץ אפילו באתר leafly

5. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    הבנתי אחי אני יעשה את ויגיד עם עזר תודה רבה על העצה

HidroMaster אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!