1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבקשה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י R a f, ‏14/6/20.

1. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    האם אפשר לגדל בחדר שאין לי בו שימוש?
    יש שמש ישירה מהחלון למשך5 -6 שעות.
    כרגע יש לי 3 עציצים במרפסת שהיום גבעול קטן עם עלים קטנים יצאו מהאדמה.
    לאחד מהם יצא הגבעול עם קליפה של הזרע(יש מה לעשות עם זה?). ברגע שהצמח יגדל קצת אני מעדיף להכניס אותו לחדר בגלל השכנים שיכולים לראות.

2. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    חדר אחי בלי תאורה יעודית (לא שמש מהחלון) ובלי מערכת אוורור ואקלים יוצאי לך תוצרת ירודה בכמות ובאיכות וזה בתנאי שהם בכלל יצליחו בתנאים כאלו של שמש דרך החלון.

הקליפה של הזרע טיפול לבד עם הזמן.
    לפעמים היא יוצרת כמו נמק קטן ומייבשת את העלה שעליו היא נתפסה.. במקרה כזה בעדינות ממש ממש עם פנצתה תנסה להסיר אותו

3. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    תודה על המענה חבר..
    בגדול אני עושה ניסוי כדי ללמוד ולראות איך להתייהל פעם הבאה ורוצה לראות מה ייצא. אם אראה שזה צומח ומתפתח עוד שבועיים אתחיל לדשן לפי מה שקראתי כאן באקוגן בתוספת קלמג.
    ועוד שאלה אם אני ישאיר את העציץ במרפסת , עדיף?

4. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    בגדול כבר אמצע העונה בחוץ..
    אבל עדיף בחוץ מחדר ללא ציוד

5. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    עדכון
    קראתי פה בפורום לגבי הגבעול שתקוע עם הקליפה של הזרע שאם אני מטפטף עליו כמה טיפות מים הזרע ישתחרר כמובן שניסתי ובאמת הזרע נפתח ופתאום צצו העלים הקטנים והקליפה נשארה בקטנה רק על עלה אחד.
    אחד מהעצצים יצא לו גבעול ממש גבוהה והוא מתחיל לנטות לצד אפשר לעשות אם זה משהו? זה רק היום השני שלו

6. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אתה יכול לתקוע לידו איזה שיפוד ולתמוך בו בעדינות עד שיתחזק. הסיבה להתארכות היא כנראה מחסור באור.

ganja farmer אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!