1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה| בדיקת סמים מפחד על הרישיון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י gazugo, ‏20/12/13.

1. gazugo

gazugo חבר חדש

לייקים:
    0
    יצאתי מהצבא וכמו שחלק ממכם מכירים יש את המבחן הזה בתל אביב לבדוק שאתה כשיר לנהוג.
    עשיתי אותו שילמתי להם 630 שקל ועכשיו קיבלתי עוד דואר שאומר שאני צריך לבוא לעשות בדיקת סמים ולשלם להם עוד 220 שקל.
    רשום שמה שזה 2 בדיקות לגילוי סמים באמצעות רוק ששמים לך ספוגית בפה.. עכשיו בדיקה היא עוד 5 ימים! ועישנתי אתמול..
    מה אני עושה? אם אני לא הולך לבדיקה אני יקבל שלילה.. אבל אם אני ילך לבדיקה אני גם יקבל שלילה..

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מישיבת הוועדה למאבק בנגע הסמים :

http://www.knesset.gov.il/protocols/data/html/samim/2011-02-15.html

לשאלתך, שני הפסקאות החשובות לך בכל הדיון:

ניבה פרידברג:

כן. מתי השתמש, אנחנו רואים רק אחרי זה אם לוקחים את זה למעבדה. אבל אנחנו יכולים לדעת, השתמש/לא השתמש באותו רגע, כאשר רמת הדיוק לסמים, מה שנקרא קשים או כל מיני תוצרים של אופים, קוקאין, הרואין, כל זה, אתה מקבל את זה ב-‎98 אחוז דיוק, ‎99 אפילו. קנביס זה הדבר הכי בעייתי. קנביס/חשיש/מריחואנה הכי בעייתי לגלות. אנחנו בחרנו בעיקר את הערכה הספציפית הזאת, הערכה הגרמנית, בגלל רמת הדיוק הגבוהה של ‎90 אחוז בקנביס. ערכות אחרות, אפילו של רוק, מגלות רק ‎70 אחוז דיוק. קנביס אתה יכול לגלות עד ‎10 שעות אחרי השימוש. סמים אחרים, סמים שאמרתי קודם, אתה מגלה אותם לפעמים שבועות ואפילו חודש/חודשיים אחרי השימוש. הם נשארים הרבה יותר זמן בגוף. המטרה שלנו, כמובן של כולנו פה, זה למנוע את השימוש בסמים ובמיוחד למנוע את השימוש בסמים תחת נהיגה, שזה דבר שפוגע בעוברי אורח תמימים. אין לה סטטיסטיקות מדויקות על זה, אבל הרבה תאונות קורות בגלל נהגים תחת השפעה.

הערכה מגלה ‎8 סוגים נפוצים ביותר של סמים. כמו שאמרנו, החשיש זה הכי נפוץ. אפיטדים שכוללים הרואין, קוקאין, מתדון, אנפטמין, אספידים, כל הדברים הנפוצים בעצם. האמינות, דיברנו על זה כבר. מגלה תוצאות אחרי שעות. האמינות מאוד גבוהה יחסית לבדיקות מיידיות. ערכות אחרות לגילוי סמים ברוק לא רגישות לחשיש. אצלנו נגיש מאוד. הערכה הזאת היא מוצלחת מאוד, מיוצרת בגרמניה. שימוש מבצעי כבר שנים בגרמניה ובצרפת, שימוש מבצעי נרחב. גם יש לנו תוצאות של ניסויים שהמשטרות עצמן עשו, ניסויים בשטח. משמשות במשטרות גם בפולין, בשוויץ, באיטליה, בספרד. משמשות גם משטרות צבאיות, לאסירים, למקומות עבודה. ממש בכל אירופה המערבית. זה עכשיו גם נכנס לשימוש באוסטרליה, דרך אגב. רק רציתי שתראו שמבחינת החוק, כבר ב-‎2008 כבר הכניסו את זה לחוק. מה שהחוק אומר כרגע, זה שהשוטר רשאי לדרוש בדיקת רוק וזה יכול לבסס חשד סביר. מה שכן, אי אפשר להרשיע על סמך בדיקת רוק. בדיקת הרוק היא מסנן בשטח. נבדק שנמצא חיובי, צריך לקחת לו בדיקת דם.

חארות.

#2 Pandora's Box, ‏20/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏20/12/13
  3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    בכל אופן, בדיקת רוק אמורה להיות לא הכי החלטית בנוגע לקאביס וע"פ הכתוב כמו שראית מדברים על טווח של 10 דעות.
    אני מקווה והם צודקים.

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אל תגיע באותו יום , תעשה תבדיקה שלוש שבעות אחרי שתיהיה בטוח שאתה נקיי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!