1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בנורה ובניה דחוף

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י מאיקי, ‏19/10/16.

1. מאיקי

מאיקי חבר חדש

לייקים:
    6
    אני מתחנן לגדל עציץ אחד לראש יש לי מנורה 250 w פלוס משנק ורפלקטור אני רוצה לגדל אותו גידול פנים אבל אין יותר מקום משהו כיו 40-40 גובה מטר המנורה מתאימה או שאני יחליף למנורות קטנות ??

2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    250 נלג בגובה מטר ב40X40 זה תנור.
    אתה חייב לד או cfl תלוי בתקציב שלך...

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    עיצה ממני אני בניתי והתאמצתי ועשיתי סופר עבודה סופר ארון ואחרי מחזור אחד העפתי אותו והבאתי אוהל כמו שצריך כמו בן אדם יפה מעוצב יפה וחוץ מזה אתה מסיים מחזור אתה מקפל את כל הבסטה ומתי שתרצה אתה פותח בחזרה בקלות חבל על כל המאמץ לבנות ארון ..
    בקשר למנורה 250 נלג זה חם מידאי לגודל כזה תנסה להגדיל טיפה את האוהל לפחות 60 על 60 עם וונטה יציאה ווינטה כניסה ליגה חוץ מזה אל תישכח את היבול יצא יותר הרבה מכל הcfl וכל החרטה האלה .. עכשיו זה אתה ושיכול דעתך .. אתה לא תפסיד כלום אתה משקיע קצת אבל שווה ובגדול .. בהצלחה .

אתנול אוהב/ת את זה.
  4. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    אוהל 60 60 + נלג + cooltube . פחות מזה זה משחק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!