1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בנורות

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י moshry, ‏8/5/16.

1. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    אני עצמי מעדיף נורה מושלבת למה אין לי כוח לסיבוכים מישהו יודע איסה נורה משולבת לצמיחה ופריחה שאני לא אצטרך להחליף או להוסיף משהו טוב וסול

2. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    אין לך מה להסתבך, אם אתה מחליט להשתמש בנורה לצמיחה ונורה לפריחה זה כולה להחליף נורה במעבר לפריחה, או שאתהיכול להשאר עם נורת dual spectrum שמתאימה לכל מחזור הגידול. וחוץ מהנורה תצטרך גם רפלקטור, משנק, ועדיף גם שיהיה טיימר כי אתה לא תצליח לכבות ולהדליק את האור בשעות קבועות במשך כמה חודשים

3. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    כיאלו זה אותו גוף רק מחליפים מנורה ? ואיפה קונים וכמה עולה ומזה רקלקטור ומשנק ?

4. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
  5. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    אז כיאלו אני לא צריך להחליף נורה עם המערכת הזאתי ומזאץ אומקץ לא מתחברץ לשקע רגיל

6. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    ועוד שאלה לכמה צמחים זה יספיק לי??

7. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    לא צריך, למרות שלהחליף נורה זה רק להבריג אותה החוצה ולשים אחת אחרת, לגביי יתרונות וחסרונות שבגידול בנורה אחת מול שתי נורות אני לא יודע כל כך להסביר לך, הבנתי ששתי השיטות עובדות טוב.
    והתכוונתי שאתה לא יכול לחבר את הנורה לשקע כמו כל מכשיר אלה אתה מחבר את הנורה למשמק ואת המשמק לשקע

8. אליded

אליded חבר חדש

לייקים:
    0
    Osram Plantstar מול Dual Spectru
    SUNMASTER איזה מנורה הכי טובה לידה שלי אם אפשר פירוט מה יותר טוב לגדילה ולפריחה הקבנה שלי איפה יש יותר גברן כחול לגדילה האו שהם אותו דבר אשמח לתשובה תודה מראש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!