1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת אישור לקאנביס רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י gold_shy, ‏29/11/15.

1. gold_shy

gold_shy חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    מזה שנים רבות אני סובל ממספר הפרעות . בינהם בולימיה , דכאון חרדה והפרעת קשב וריכוז.
    מבולמיה אני סובל שנים רבות , זה דבר שאני נלחם בו יום יום לרוב בהצלחה אך ישנם מעידות מידי פעם .
    אני מטופל בציפרלקס וריטלין . ניסיתי מספר רק של תרופות , רסיטל , מירו , קונצרטה , אך ציפרלקס זו התרופה היחידה שעזרה לי גם לבעיות השינה וגם לשאר הדברים , אבל אני לא מרגיש טוב איתה בדברים אחרים , חשק מיני נמוך , כאבי ראש עזים, ותסמינים של לחץ דם עיפות קשה.... אני ממש מצד אחד סובל ומצד שני חייב להשתמש בא מכיוון שהיא עוזרת לדברים ה "יותר " חמורים.
    עיפתי מזה לא טוב לי אם זה גם מהריטלין אני סובל מתופעות לואי לאחרונה כאבי ראש , חוסר שקט , ושינה לא טובה.
    לאחר שקראתי הרבה בנושה עשה לי הרושם שקאנאביס רפואי אכן יכול לעזור לי ולהחליף את התרופות שעשות לי תופעות לואי ולשפר את חיי יותר ממה שכרגע , .

אשמח לדעת אם בכלל יש לי טעם לפנות ולנסות לקבל אישור אם כן לאן לפנות וכיצד להתקדם.
    תודה מראש

2. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    רק במידה ויש ל היסטוריית טיפולים בכדורים, מרשמים מהרופא והמלצת רופא מומחה לטיפול בקנאביס. מומלץ לטופס עזרה באתר, בצירוף פירוט מלא.

3. gold_shy

gold_shy חבר חדש

לייקים:
    0
    היסטורית הטיפולים שלי בכדורים זה רסיטל ,אסטו,מירו,ציפרלקס וריטלין , כולם בהתחלה עזרו ולאחר מכן סבלתי מתופעות לואי שגורמות לי לא להשתמש בהם ואז שוב איכות החיים נפגעת . זו הכוונה להיסטורית טיפולים?

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    ממליץ לך להזמין שמן cbd מהאינטרנט, יש מצב שלא תצטרך את התרופות בזכותו.

5. gold_shy

gold_shy חבר חדש

לייקים:
    0
    גם לזה אני צריך אישור ....
    זה ניתן רק לבעלי אישור .

מישהו יכול להמליץ על פסיכיאטר שמכיר תנושא ויוכל לעזור לי ?

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!