1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת אישור רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י fushu, ‏28/9/14.

1. fushu

fushu חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    אני מעוניין לקבל אישור רפואי לקנביס, ואני מחפש רופאים שיכולים לעזור לי בהפניה לקבלת האישור.
    אני מוכר כנכה של 63% (נכות כללית) בביטוח לאומי בגלל, חרדה (sociophobia & agrophobia) ואולסריטיב קוליטיס.
    בדקתי אצל הפסיכיטאר המטפל שלי והוא מוכן לכתוב לי המלצה לקבלת אישור רפואי אך אין לו ניסיון קודם בלכוון אנשים בתהליך הקבלה ולעומת זאת
    הגסטרואנטרולוג שלי אינו מוכן לכתוב לי המלצה לאור העובדה שמצב יחסית יציב והוא גם מתמנגד לשימוש בקנבאיס רפואי.

אשמח להמלצה על רופאים ואנשים העוסקים בתחום שאפשר לדבר איתם על זה ולמצוא כמו כן רופאים בתחומים הרלוונטים לבעיות הרפואיות שלי
    שיכלו לרשום לי הפנייה, כמו כן אשמח לשמוע על ניסיונם של אנשים בקבלת אישור רפואים בעלי בעיות רפואיות דומות.

תודה.

נ.ב. לפי הנתי המצב הרפואי הנפשי שלי יכול להיות מוגדר גם כפוסט טראומה.

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    גם לי יש אגרופוביה וחרדות נוראיות.. אני חושב שכל החרדות והתסביכים שיש לי זה בגלל טראומה שעברתי בעבר.

הלכתי לפסיכיאטר דרך הקופה שממש התנגד נחרצות לקנאביס.. הוא ישר דחף לי כדורים ואמר לי שרק זה יכול לעזור לי.
    ניסיתי כדורים, וואלה זה לא הלך ממש טוב, אומנם חלק מהחרדות נעלמו אבל חטפתי גם בחילות וכאבי ראש וגם הייתי דיי זומבי.

אם מישהוא מכיר פסיכיאטר פרטי שמאמין בטיפול בקנאביס אני אשמח ללכת אליו.

3. fushu

fushu חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בטיפול אצל הפסיכיאטר שלי ככבר קרוב לעשור, הוא הפנה אותי לקנאביס רק לאחר שעברנו על רוב הכדורים המטפלים בחרדות ובשילובים שונים, עם תוצאות מוגבלות בנוגע לאגרופוביה וחרדות.
    לאור זה שעברנו קודם כל על טיפול דרך כדורים אני לא יכול להמליץ עליו כפסיכיאטר שיהיה בעד קנאביס מההתחלה אלה רק לאחר טיפול ממושך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!