1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת זרעים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י weed4life, ‏4/9/15.

1. weed4life

weed4life חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

אני חייב לגדל!!! גידלתי המון בעבר, יש נסיון, יש ציוד, יש מוטיבציה ודודה מטורפת אבל אין זרעים\יחורים :-(
    לצערי אני לא יכול להזמין מחול (בגלל הסיכון).

אם למישהו יש (ברור שיש) זרעים שהוא מוכן לתרום לטובת הקארמה אני יותר מאשמח לקבל.
    מי שמוכן לעזור, יכול להחביא אותם באיזה מקום ואז להגיד לי איפה זה ואני אבוא לאסוף אותם (אין לי בעיה גם להשאיר כסף)
    בבקשה שיצור איתי קשר

תודה חברים

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מציע שלא לנסות "לסחור" בזרעים דרך הפורום.
    מאוד לא מומלץ, וכל אחד יכול להיות סמוי. אפילו אני.

3. weed4life

weed4life חבר חדש

לייקים:
    0
    האני יאסוף את הזרעים במועד שידוע רק לי... אין דרך לתמנונים לתפוס.... אני לא מאמין שיציבו מארב של כמה ימים בשביל זה...

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נשמע כמו משהו שסמוי יגיד...

5. weed4life

weed4life חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הבנתי.... בוא נגיד שאני סמוי... ואתה לוקח כמה זרעים ומחביא אותם באיזה מקום ואחר כך אומר לי הזרעים נמצאים במקום הזה... איך בדיוק ייגיעו אליך? אם כבר אני (זה שאוסף את הזרעים) יכול להתפס וגם זה חסר סיכוי אלה אם משטרת ישראל תחליט להציב בשטח שוטרים 24 שעות במשך כמה ימים.....

6. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    עולי אתה חושב שהבן אדם שיחליט לתרום מספיק טיפש כדי לשים באריזה שתשאיר טביעות אצבעות וככה אתה תגיע אליו!

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    גבר יש היום טיסות זולות רצח לאירופה, תעשה לך איזה סוף שבוע נחמד בספרד או הולנד, ספוג קצת תרבות של מדינות מתוקנות ותחזור עם מה שאתה רוצה בלי לערב אף אחד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!