1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה ברכישת מאדה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ska, ‏6/12/14.

1. ska

ska חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום :)
    בת 21, היום עישנתי ג'ויינט בפעם הראשונה בחיי, ביחד עם אחי הקטן (גם פעם ראשונה שלו) עישנתי ג'ויינט עם טבק וחצי גרם ירוק, ומכיוון שמעולם לא עישנתי כלום בעבר היה לי מאד מאד קשה עם העשן, השתעלתי ורציתי להקיא. בקושי הצלחתי לסיים את הג'ויינט. אחר כך היה נורא נחמד, שמתי מוסיקה ורקדתי על הגג :)

אני מאד רוצה להמשיך לצרוך קנאביס פעם ב, אבל ממש פריקית של בריאות, נגד עישון, טבק ועשן. הסתכלתי קצת על סוגי מאדים בארנב הירוק והתבלבלתי לגמרי. בלי שום ניסיון בתחום, לכן אשמח אם תעזרו לי להחליט איזה מכשיר לקנות, מאיפה ואיך.

תקציב- עד 500 ש"ח (אבל נהדר אם אפשר פחות), לשימוש ביתי, לא רציני או כבד. לא משהו שדורש יותר מדי תחזוקה ומורכב ממיליון חלקים.

יש ישועה?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
  3. ska

ska חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה:)
    חבילות מעל 75$ נעצרות במכס, אמנם המחיר מתחת אבל עם המשלוח זה יוצא יותר. הבנתי שעלולים לא לתת לי לאסוף את החבילה מהדואר (ואם אני רוצה לאדות צמחי מרפא? ואומרים שצרכני הקנאביס פרנואידים...)
    מישהו פה קנה בעבר מכשיר מחו"ל ועשו לו בעיות? כמו כן מה שיטת התשלום המועדפת, האם בטוח לשלם באשראי או בפייפאל? או שצריך לקנות כרטיס נטען כזה בדואר?
    אולי עדיף לשלם יותר ולקנות מהארנב?

חבר'ה אני חדשה וחסרת מושג בעסק, תנו לי יד

4. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    היי, ברוכה הבאה :)
    מבחינת החוק אין בעיה להכניס מאדה לארץ.
    הדבר היחידי שאולי תצטרכי לעשות זה ללכת לשלם במכס!
    אם מבחינת חוקיות זה חוקי אז אין שום בעיה לשלם בכל דרך שהיא

5. ska

ska חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על העזרה :)

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תגידי שיכתבו שזה עלה פחות מ75

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!