1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחוףף!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י י.מ., ‏16/2/16.

1. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    עישנתי ג'וינט עם 1/2 ירוק ו1/2 טבק

אני מרגיש על הפנים! יש לי סחרחורות ויש לי הרגשה כזאת שבא לי להקיא... זה לא גורם לי שום דבר חוץ מרעידות בגוף וחולשה, קושי בלחשוב, חוסר נשימה, הרגשת פחד לאם המצב ידרדר... אין בזה משהו מרגיע...
    כרקע אני נוטל פלוקסטין (כדור SSRI)...

זה הפעם הראשונה שניסיתי ג'וינט, ואני ממש מפחד ומקווה שהכל יהיה בסדר, בא לי להתעלף שמע ישראל

2. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    ההרגשה היא כמו שמרגישים ששותים יותר מדי, וההרגשת "סחלה" (מעיכות) של אחרי....

3. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    טוב עכשיו אני הרגשתי כאילו אני לא נמצא פה, דיברתי עם אבא שלי, והתפקעתי לו בפנים מצחוק, וכאילו אני לא זוכר את הרגע הזה, הרגשה שאני מרחף קצת, חווה הכל מבחוץ... איזה מוזר זה! וזה מצחיק אותי עכשיו, יש לי חיוך שאני לא מצליח להוריד מהפנים!!! איזה כייףףףףף

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    עישנת קצת הרבה לפעם הראשונה.
    שתה מים, נסה להרגע ולנתב את החוויה למקומות מהנים, שמע מוזיקה טבה.

5. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    מה שתיארת פה זה דבר נורמלי לחלוטין, עישנת הרבה זה פעם ראשונה ישר נכנסים לסוג של סטראס של "אוי ואבוי מה זה מה אני מרגיש?!" וכאלה ואז הגוף והנפש קצת נרגעים ומעכלים ונהנים מהסטלה אבל אני בטוח שכבר הבנת את זה לבד ולמדת לפעם הבאה :) ועוד משהו קטן האם אתה מעשן טבק באופן קבוע? אם לא והסיבה שעישנת טבק זה בשביל הקיסוס עצמו אז תדע לך שאולי יש מצב שחלק קטן ממה שתיארת פה קרה בגלל הטבק כי לאנשים שלא מעשנים טבק בכלל ברגע שהם מעשנים הם מקבלים סוג של buzz כזה בקטנה וגם טבק זה דבר מגעיל שעושה בחילות וכאלה.. יכול להיות שכל מה שאמרתי פה זה שטויות פשוט ככה זה אצלי אישית שזה מגיע לטבק, לא נוגע בזה אבל גם אני בפעמים הראשונות שלי עישנתי עם טבק וקרו לי דברים דומים מאד למה שרשמת פה.

cannabisnaut ו-י.מ. אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!