1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחוף! -הדברה אורגנית אחרת?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nightmare, ‏25/3/14.

1. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    שמעו חיפשתי את ההדברה בשם נימגארד האורגני הזה עכשיו לא מצאתי ומשהוא אוכל לי את הצמח יש לכם עוד אפשרויות? יש איזה הדבר שאפשר לשים שלא פוגעת? אפשר להכין הדברה חח? עזרה דחוף !

תודה לעוזרים

2. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
  3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לטחון כמה שיני שום, לערבב עם כוס מים, להכניס לשפריצר ולרסס על הצמח.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יש לך כמה אפשרויות -
    -אחת מהם זה כמו שאגרונום אמר רק תסנן את השום עצמו שלא יתקע לך את השפריצר וידבק לצמח,
    לא ניסיתי את זה אף פעם עם שום אבל אני חושב שכדאי לתת לו 10 דקות ואז לשטוף במים, אגרונום מה אתה אומר ?
    עשיתי את זה כמה פעמים עם סבון על הנענע שלי ואחרי יותר מ7 דקות הסבון שרף את העלים והם היו מלאים בנקודות לבנות\חומות ככה שחשוב לשטוף טוב ולהשתמש בממש קצת סבון.
    -דבר שני זה לקחת סיגריה ולפורר אותה לתוך ליטר מים בערך - שים כמה ימים בשמש, תסנן את הטבק ותרסס על העלים. נראה לי שגם פה כדאי לשטוף אחרי 10 דקות, אבל אף פעם לא ניסיתי בעצם.
    -דבר שלישי זה לקחת טבק ושום כתוש ולערבב עם מים וקומפוסט ועם זה להשקות מסביב לגבעול. אני לא ממש יודע מה הכמויות פה - שוב - אולי אגרונום יכול לבוא לעזרתנו...
    -אפשרות רביעית זה לחפש טוב על העלים, ובעיקר מתחת, אולי גם באדמה ולמצוא את החרק ולהרוג אותו עם היד (האפשרות האהובה עליי), בדרך כלל תוך כמה ימים הם כבר לא יהיו יותר.

אפשרות אחרונה זה התכשיר הזה מעץ הנים, לא ניסיתי אף פעם אבל אומרים שהוא ממש ממש טוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!