1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחופה פראג

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י digital, ‏19/12/15.

1. digital

digital חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו שהיה בפראג ויכול להגיד לי איפה אפשר להתארגן שם כמו שצריך ולא דרך האינטרנט מישהו שהיה שמנ חייב דחוף תודה

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    לך למרכז העיר. תיגש לכהה העור הראשון שאתה רואה, יש מצב שהוא יודע. אחרי 9 בטוח תמצא שם. אפשר גם לשאול בכל בר. יש דה קרימינליזציה בפראג אז אין לך מה לדאוג

3. Sprout

Sprout חבר חדש

לייקים:
    1
    הדרך הכי טובה(אני הצלחתי להתארגן ככה ברוב הערים באירופה) היא ללכת לפאב או משהו בסגנון ולדבר קצת עם המקומיים ולהכיר אותם ואז להעלות את השאלה ברוב המקרים תמיד יש מישהו שמכיר מישהו והאירופאים בדרכ שמחים לעזור לתיירים
    וכמו שדנאל אמר תחפש כושים שעומדים סתם ברחוב לפעמים גם יש ערבים שסוחרים

4. אחד שיודע הכי טוב

לייקים:
    0
    אחי נרשמתי רק כי ראיתי את הההודעה שלך הייתי שם לפני כמעט חודש אחי לך לסקייטפארק
    חלק לא יבינו אותך שתשאל..כי זה לא ממש סקייטפארק זה פשוט מקום ענק עם מלא ילדים עם סקייט
    פשוט תגש לבנאדם (בסביבות גיל 17-19) הראשון שאתה רואה ותשאל
    חצי מהם לא יודעים אנגלית טוב אבל זה משהו כמו 30 עד 35 שקל לגרם הוא פשוט יוציא לך שקית חומה של סנוויצ'ים עם 100 שקיות של גרם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!