1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה ד-ח-ו-פ-ה בנושא מרפאות כאב (שאלה למומחים)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י yuvig, ‏27/8/15.

1. yuvig

yuvig חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים,

עברתי תאונת דרכים קשה עם אופנוע לפני כ- 12 שנה (בגיל 17). כתוצאה מהתאונה, נותרתי נכה בגפה השמאלית.

עברתי 8 ניתוחים פלסטיים ואורתופדיים שהתרכזו בשני דברים מרכזיים:

1. השתלות שריר ועור בשוק שמאל (נתלש מהעצם)
    2. קיבוע של שבר פתוח בירך (2 ברגים, אחד בברך והשני ליד האגן, ופלטינה לאורך כול הירך)
    3. יש לי dropfoot מלא (העצב נקטע בשוק)

הייתי מטופל במרפאת כאב עד 3 שנים לאחר התאונה כאשר האכילו אותי בכדורים נוראיים שגרמו לי בעיה בכבד, תופעות לוואי כבדות ותקופת גמילה לא קלה.

מאז, למרות שאני סובל מכאבים כרוניים, אני לוקח רק משככי כאבים ללא מרשם (אבל בכמויות), שהיו עוזרים לי כ- 45 דק' ואז הייתי ממשיך לסבול עד הפעם הבאה שהיה מותר לי לקחת את התרופה (הבעיה שהם כבר ממש לא עוזרים, והכאבים כבר בלתי נסבלים).

לפני כחודש וחצי, הגעתי למיון כי כבר לא יכולתי לסבול את הכאבים, ומאז אני נמצא בטיפול אצל כמה רופאים (אורטופד ונויירולוג ויש לי הפניה למרפאת כאב).

הרופאים בבית החולים טוענים כיום שאלה "כאבים נויירופטים כרוניים", ורשמו לי שוב כדורים: ליריקה (150 מ"ג) ו- arcoxia (לדלקות או משהו... למרות שלא זיהו זאת בבדיקת דם ובצילומים).

קניתי את הליריקה (את השני לא), ואני כבר שבועיים משתמש בה ו.... ממש חצי כוח! (הופך אולי את הכאבים מדרגה 10 ל-9, ותלוי מתי). בנוסף, אני לא מעוניין יותר לקחת כדורים (אכלתי מספיק מהזבל הזה), ואף פעם לא התנסיתי עם מריחואנה רפואית או עם אחת אחרת, אבל לפי מה שקראתי, זה יכול לעזור לי ממש (בהתאם לסימפטומים של הכאבים שלי).

קיבלתי הפניה דחופה למרפאת כאב, ואף התחייבות למרפאת כאב בבית החולים (כי ההמתנה בקופה הייתה ארוכה ממש), אבל בכניסה למרפאה רשום בפירוש שהם לא ממליצים ולא נותנים טיפול בקנביס רפואי (בית חולים הדסה עין כרם).

אז ככה.... כמה שאלות חשובות אליכם:

1. איפה ניתן כן לקבל המלצה לטיפול בקנביס רפואי? הבנתי שמרפאות הכאב בבתי החולים סגרו את שעריהם לטיפול בקנביס ושניתן לקבל המלצה לטיפול בקנביס רק בהמלצת רופא הכאב בקופות החולים.
    2. מישהו שעבר כבר את התהליך יכול לספר לי איזה זוועות אני אצטרך עוד לעבור עד ש...?
    3. האם מריחואנה רפואית אכן יכולה לעזור לי?

השאלה הכי חשובה הנה השאלה הראשונה - איפה נמצאים הרופאים שתומכים בטיפול זה???

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    187
    3. קנאביס רפואי אכן עשוי לעזור לך. אין וודאות של 100% אבל בהחלט סביר שיעזור.
    אולי כדאי שלפני שאתה מתאמץ להשיג אישור, תנסה ותבדוק איך זה משפיע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!