1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה הטם אני זכאי ?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י אסף אילוז, ‏8/8/17.

1. אסף אילוז

אסף אילוז חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום. אומנם עבר זמן מאז והזנחתי תטיפול מאז הפיזוטרפיות הספר בקצרה מה עברתי שתוכלו לעזור לי.לפני 5 שנים עברתי תאונת רצינית ביד משבר חלון שנכנס לי ליד הימינית כתוצאה קיבלתי חתיכים עמוקים ביד ועורק בריאכלי חתך שלם ,שריר חתוך ריקמות ועצב תת עורי פגוע. עברתי השתלת שתל מרגל ימין,תיקון רקמות מתיחות והשלמת שריר עברתי פיזוטרפיות וכדורים מבית החולים בהחלמה לאחרי הניתוח.והפסקתי לאחר כמה זמן .היום פשוט אני מעשן וזה הכי עוזר ושפיע עלי טוב. ניגשתי לרופא המנתח שלי בהדסה מלפני כמה חודשים ופשוט הסביר לי שזה כאב ניראופטי שכנירא שתמיד יהיה ואני הצטרך לטפל בזה והתחלתי ללכת לרופא משפחה .הרופא היום נותן לי טיפול בכדורים פרקוסט 10 ,אחד ליום והפנה אותי למרפאת כאב.רציתי ליוי והדרכה גם עם צריך בתשלום כדי לעבור תתהליך כמו שצריך כי רק הדבר הזה עוזר לי לתפקד עם היד ביום יום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!