1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה והתייעצות בנוגע לבית גידול ביתי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דליק, ‏8/2/14.

1. דליק

דליק חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לחבריי הפורום,
    מתוך קריאה בפורום החלטתי על הניסיון הראשון להתחיל בגידול ביתי
    התכנון הוא בית גידול לסדר גודל של עציץ עד שלושה אבקש את ייעוצכם בנוגע לרכיבים
    כמובן שאשמח אם תצמצמו לי את רשימת המצרכים. פחות אשמח אם תוסיפו מצרכים לרשימה, אך הודה לכם מאוד :)
    גודלו 60x60 ס"מ אורך ורוחב, גובה 120 ס"מ (תיבת עץ) בתוך ארון. האם הגודל יספיק ? (אשמח לקבל סקיצת עבודה במידה ויש למישהו)
    מנורה hps 250w דואל ספקטרום + השנקה תואמת + רפלקטור . במידה ויתאפשר כלכלית אשדרג לקול טיובר - האם מומלץ??
    האם מנורה 150w וערכה מותאמת תתאים לצרכיי ?? (מזכיר, צמח אחד עד שלוש במקסימום בגודל המצויין למעלה)
    חשוב לציין שאין ברצוני החלפת נורות בשלבי הצמיחה והפריחה, ולכן החלטתי ללכת על מנורת דואל ספקטרום
    2 וונטות של 95 מק"ש (כניסת אויר תמוקם 30 ס"מ מהתחתית, יציאת אויר 80 ס"מ מהתחתית)
    מתלה חבלים עם ראצ'ר להחזקת המנורה
    מד טמפרטורה + מד לחות

כמובן שצריך זרעים, אדמה וכל הכרוך בזה
    העניין כרגע בתהליך ולא נתקלתי בשאלות מעבר לזה
    אשמח לתגובתכם
    דליק

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    הארון נמוך מדי.

ראה תשובתי באשכול הזה

השאר נשמע לי בסדר.

אני מבין ומזדהה את הצורך לחסוך בהוצאות לגידול. הייתי באותו סרט. לא שאני ממליץ לכולם לנהוג במינימום שאני עשיתי, אבל זה אפשרי. תוכל להסתכל ביומן הגידול שלי "יומן גידול ירושלמי" בפורום של יומני גידול

3. דליק

דליק חבר חדש

לייקים:
    0
    תהיה בטוח שעברתי עליו :)
    כאדם בעל משפחה וצרות אחרות שאבתי ממנו המון השראה ..

4. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן
    הערה אחת לגבי הוונטות, מניסיוני הקצר, עזוב אותך מוונטה, לך על מפוח תעלה, הוונטות הן בזבוז כסף, ושתיים יעלו לך כמעט כמו מפוח אחד, וללא ספק יעשו רבע עבודה ממפוח. אני מצאתי ב400 שקל בחנות בז׳בוטינסקי, לצערי רק אחרי שקניתי והתקנתי וונטה טובה יחסית, אשר כרגע איננה בשימוש.

5. דליק

דליק חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על תשובתך, מפוח אחראי גם על יניקה וגם על סניקה?
    והאם המפוח הזה יעמוד בדרישות?
    http://www.hydroshop.co.il/rec/219-%D7%9E%D7%A4%D7%95%D7%97-%D7%A6%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%92%D7%9C%D7%99-4-250-%D7%9E%D7%A7%D7%A9-%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%97%D7%95%D7%93-%D7%90%D7%99

6. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    כן, זה מה שיש לי, והוא שואב רציני. התקנתי לו דימר כמו של תאורה, כך שאני שולט על הספיקה שלו. מאוד פשוט לביצוע, ואל תתבלבל אם בחנות חשמל אומרים לך שלא יעבוד...
    ובמקסימום שאיבה הוא ממש יוצר יניקה רצינית, אני חושב שזה מספיק טוב, בכל מקרה, כמו שאמרתי, מניסיוני הוונטה היא טעות של מתחילים, סתם בזבוז כסף

7. דליק

דליק חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה רעש הדבר הזה עושה?

8. אביפרו

אביפרו חבר חדש

לייקים:
    0
    גבר
    שיחקת אותה במחקר הגודל סבבה לגמרי הגובה מעולה לא נמוך בכלל
    שני דברים להמשך תעשה את המנורה תלויה אבל אפשרית להזזה כדי להקריב לצמח ולהרחיק בגדילה ולך על אדמה זה קל בטוח ותוצאות מעולות
    אני מגדל בכמה שיטות ויש לי גם קופסא כמעט כמו שלך רק שלי זה פתוח אז זה עם מאוור קטן גודל בו הייז מטורף אני ישים תמונות לפני הקטיף

המון בהצלחה והדואל ספקטרום היא מעולה אבל לא ליותר משלושה צמחים כי אתה מאבד אור והבאד קטן

9. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    דליק לי יש כזה מפוח ויש לו רעש ממש חזק גם אחרי המשתיק שומעים אותו.. אם אתה הולך על 250 מקש תוסיף 100 ומשו ויש להם מפוח קווי שהוא הרבה יותר שקט והוא בא עם דימר ל2 מצבים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!