1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה ויעוץ דחוף..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י סטלן בטלן, ‏7/6/16.

1. סטלן בטלן

סטלן בטלן חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים , תקשיבו הייתי צורך קנאביס באופן כמעט יומי במשך שנה , לאחרונה עשיתי טיול לאמסטרדם ואני לא אשקר עישנתי המון , עד למצב שאני מעשן חומר איכותי באמסטרדם ולא מרגיש דבר.
    לאור הנסיבות האלו החלטתי להפסיק לתקופה , עכשיו אני לא מעשן כבר 6 ימים וכול יום גהינום זיעה קרה גלים של קור וחום אין תיאבון אני עייף כול היום אני לא ישן טוב בחילות כאבי ראש אני לא מתפקד כבר שש יום השאלה אם זה תקין או שאני צריך להיות מודאג תודה לעונים..

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    קודם כל זה לא תקין
    ושנית סגור שזה לא מהעישון

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תקין לגמרי.
    אתה בסוג של קריז.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זה תקין. תסמיני "גמילה" מקנאביס. עובר תוך כמה ימים.
    להבא, אני ממליץ לך לא לפתח סיבולת. ועל כל חודש של שימוש רציף קח איזה 3-4 ימים הפסקה (קח בחשבון שגם הם יהיו לא הכי קלים)

5. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    אחרי תקופה רציפה של עישון מסיבי, יום יומיים זה תקין להרגיש מה שאתה מתאר.
    שישה ימים זה דיי חריג, אז או שבאמת במקרה גם חטפת איזה וירוס, או שפשוט באמת התחרעת בהגזמה.. בכל מקרה, יעבור.

6. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    זה התופעות אחי יש כאלה שבוע ככה ויש שבועיים אחרי זה אתה תרגיש חדש תתחיל לאכול טוב ולישון טוב וגם ההשפעה הפסיכולוגית הבעסה והזבל שצף גם זה יעלם אחי הכל זמני זה גמילה אחי אין מה לעשות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!