1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה:(כמובן)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י זה טבעי כוסרבק, ‏15/2/16.

1. זה טבעי כוסרבק

לייקים:
    0
    שלום לחברי הפורום היקר
    אני בן 21 כרגע,לא נראה לי שרצוי לציין פה את הסיבות אפילו אם הייתי רוצה לא הייתי מסוגל שאני כותב נורא
    אני דכאוני ועצבני כל היום, אני מתחיל לעבוד עוד מעט ואני כבר רואה את עצמי נכשל,אני שונא כל כך הרבה אנשים
    אבל אני לא ממש מצליח לסבול את זה בשקט, הבעיה היא שאין לי אם מי לדבר על זה, כאבים לא חסר המצב הבריאותי שלא מעולם לא היה משהו ועוד עברתי כל מיני דברים,קנאביס בישבילי נהיה דרך חיים מאז שגיליתי אותו,הוא תמיד עזר לי להתמודד
    אני ממש רוצה לדבר על הבעיות שלי אם מישהו,אבל אני מחפש שידחפו לי רישומים ותרופות כאלה ואחרות,אם מישהו פה יוכל לעזור לי איכשהו בבקשה,אני אהיה יותר מאדם שמח:)
    תודה רבה

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    יש תקופות חרא בחיים. תזכור שלפעמים אתה למטה ואחר כך אתה למעלה. ככה זה. הזמן הוא התרופה הכי טובה לכל כאב.

SuperWeed אוהב/ת את זה.
  3. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי פשוט צריך קצת גאנג'ה זמן ולשחרר את המוח, את השכל שלך ולהרגיש חופשי לשאוף לחופש זה הדבר שהקנאביס גרם לי ברוך ה' להבין: תשאף לחופש! תשתחרר על החיים שלך בן אדם!
    פעם הייתי גם אני דיכאוני מאוד לא ראיתי אור כמעט שנאתי הרבה אנשים והרבה סוגים של אנשים והייתי מתעצבן על כל בן אדם שאני יכול להתעצבן עליו...
    השינוי שלי הגיע קצת אחרי שהתחלתי לעשן אבל אני מרגיש שבכלל הטראנס והקנאביס שינה לי את תפיסת העולם, פשוט בא ואמר לי: אחי תיהיה סטלן! אל תשים על מה שאחרים חושבים עלייך, תחשוב טוב, תחייך תמיד, תשמח... והיום אפשר להגיד שאני לא שומא אף אחד ואם אני יראה מישהו ששונא אותי אני יבוא בשבילו וינסה לבוא אליו בטוב...
    הסוגי אנשים ששנאתי פשוט לא מעניינים אותי...
    אחי תשאף לחופש ולאיחוד ולאמת!

היהדות אומרת שהעצב זה כמו נחש שפשוט מטפטף אלייך ארס... תעשה את הצעד הנכון ותזמין לוכד נחשים שיעיף אותו ממך או במילים אחרות תשמח!!!

4. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    ותקשיב עוד דבר: סע לאומן זה הדבר הכי חזק ששינה לי בכלל את החיים שגרם לי למצוא אור בחיים שלי ולהבין שאני צריך לשמור עליהם ושאני לא פה סתם זה חיבר אותי לרוח שלי... לנשמה... בלעדי ההתקרבות לרבינו ולאבא שבשמיים אין לי מושג איפה הייתי היום רק מה שבטוח לא הייתי במקום טוב...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!