1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה לגבי תאורה מתאימה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מגדל מתחיל ., ‏20/7/19.

1. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    זה זן לא ידוע ושוב אתה מתעלם מהבקשה לעזור ולהראות מדריכי גידול שלך לא בעלויות גבוהות
    וכמו כן רשמתי בכל פעם בשלבי הגידול שלו ואף פעם לא נתת עצה בשבילי ומה רע בעציץ קטן שייתן 50-80 גרם יבש בהשקעה של פחות מ100 שקלים זה לא כולם צריכים לגדל הרבה או יבול גדול גם משיקולי אבטחת הצמח אז כן אני מרוצה בכל התנאים ואם תש

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מישהו אמר לך לקנות את הציוד שראית בכתבה? למה אני צריך להתעסק עם אנשים לא אינטליגנטים שלא רק שקופצים למסקנות על דעת עצמם, גם עושים את זה באופן שגוי ובכך מסיקים מסקנות שלעולם לא נאמרו?
    אתה יכול לגדל צמח בעלות של שקל, העלות לא משנה, העיקר שתעשה את זה נכון. אתה משתמש ב"חסכון" שלך כהצדקה לעשיית מעשים מטופשים, כמו למשל הפשטת הצמח מעלים. הרי ברור שלא אתה ולא המטומטם אידרומעסתר יודעים דבר או חצי דבר בנושא פיזיולוגיית הצמח או על הצורך של הצמח בעלווה כדי לעשות פוטוסינתזה, ובכל זאת - הורדת עלים, קיבלת צמח שלא שווה את המים שיוצאים לך מהברז - והכי מצחיק - אתה עוד מתגאה בו. מזל שזה השם של אידרומעסתר הולך לפני הצמח שלך, עכשיו אני לא צריך להסביר לאנשים איך מישהו שמע לעצותיי ונכשל כך.

כשיהיה על מה לפרגן, אני אפרגן. בינתיים הייתי מציע לך להמשיך לקרוא את הזבל שהמטומטם ההוא אידרומעסתר רושם, אולי בעוד כמה גידולים שתסיים ככשלון נחרץ תחליט להשקות כמו שצריך ולדשן מהתחלה ועד סוף המחזור כשהצמח לא מופשט מעלים. בן אנוש שיודע מטעם עצמו מה טוב עבור צמחים, NOT, בסה"כ מדובר במטומטם.

3. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    אתה כנראה לא מבין שזה גידול בלי עלות לא צריך מנורות בגידול חוץ אתה פונה למסחרי אבל לפי איך שאתה כותב אתה בן אדם בלי שמחת חיים ןכנראה די בודד אז תתחיל לעזור לאנשים בעצות מועילות מההתחלה או שתשב ובשקט ותסתום לא חייב לפזר רעל

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מה אתה אומר! אתה בטח אדם ממש חכם. אני אומר לך שבאותה מתכונת שאתה מגדל בה בדיוק, באותן עלויות ובמחיר שווה ניתן ואפשר להגיע לתוצאה הרבה יותר טובה מהדבר העלוב, המצחיק והעצוב הזה שגידלת.

זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות, אבל אתם אנשים מטומטמים, אתם חושבים שאתם יודעים הכל ולכן אי אפשר לעזור לכם, המצב שלכם אבוד ואני אשב כאן ואשמח לאיד מהמצב העגום הזה שהכנסתם את עצמכם אליו מלכתחילה ומבחירה כשבחרתם לשמוע לעצותיו של המטומטם הראשי אידרומעסתר שמשתמש בפרופיל נושא הכלים שלו אלון-זהב על מנת להכשיר את השרץ כאן בפורום.

שלא תגיד חלילה שלא ניסיתי לפנות בדרכי נועם, אבל מספיק, עם מטומטמים סיימתי לדבר יפה, מי שמטומטם צריך לשמוע על כך, אחרת יכאב רק לאחרים מהיותו מטומטם והמטומטם חלילה אפילו לא ידע על כך. מוגש לכם כשירות לציבור.

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    Amitos איש בעל הפרעה קשה, מגלומן בעל תסביך גדלות. חושב שהמציא את העולם, מסתובב עם צלב ולד ומשכנע אנשים לסור מדרכם הרעה שמכריחה אותם להשתמש בנ"לג הנבזה

6. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    יש לו שדון בתמונת פרופיל

7. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    שד שנראה כאילו הקיאו עליו. חחח בטוח אנטיפט
    מנייאק

8. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    אנטיפאטוס המנייאק
    תשמע הוא חי בשנות השמונים זה בא לנו עם מיתוסים מחורבנים וכול מיני פרטים לא רלוונטיים
    אז הוא הצליח לגדל, אבל לגדל אחושרמוטה, עציץ 420 גרם שהוא גם שיחק איםת ועשה מיצוי הוא שיקר לכתבה שלו בעצמו

למה הוא קורא לנו מטוממים כול הזמן וכל כך הרבה פעמים הריצפה שלו עקומה

#48 KusaMachSHI200, ‏24/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏24/7/19
  9. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא, רק מדע. אני יודע שקשה לכם להכיל עובדות מדעיות, זו הרי הסיבה שסווגתם כמטומטמים. המבחן הכי פשוט שניתן לבצע על מנת לבדוק האם האדם שמולך הוא מטומטם או אינטליגנט הוא לראות את יכולת ההסקה שלו מדברים. אני למשל אינטליגנט כי אני מסיק מכם שאתם מטומטמים, הבנת?

Adir25 אוהב/ת את זה.
  10. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    איש רע מיסודו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!