1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה לחבר

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏29/7/15.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    החבר הכי טוב שלי רוצה לנסות בתור התחלה רבע קרטון במסיבה אני יתן לכם קצת רקע כללי עליו הוא מטר 63 די נמוך עוד לא סיים את הצמיחה המלאה לפי מה שידוע לי זה משהו שיכול להשפיעה הוא רוצה לדעת בערך כמה זמן זה ימשך ואם אחד מהוריו התקשרו אילו לראות אם הכל בסדר הוא יכול לענות בצורה לא מחשידה הוא טיפה ממש בקטנה פרנואיד בקטעים האלה וכמובן מה הסיכונים הנלווים כגון התפלפות וכו דרך אגב יש לי חבר שעד היום מדבר לתמונות ועשה 7 עגילים לזכר שבעת כדורי הדרגון בול ושתי שתלי סילוקון במצח כמו של מג׳ין בו הוא ממש לא רוצה להיות ככה תודה לעונים

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    1. לא כדאי לנסות בפעם הראשונה במסיבה, אני מקווה שהוא לפחות הולך לנסות משהו שהוא יודע את המקור שלו.
    2. סיכוי טוב שרבע קרטון לא יעשה לו כלום או יעשה מעט, לפעמים ההרגשה של להיות קצת דלוק קצת סחי היא יותר אינטנסיבית אז שיקח גם את זה בחשבון. (היא בעיקר מבלבלת כי ההשפעה של אסיד באה בגלים וכשאתה נכנס ויוצא מטריפ בלי לשים לב זה קצת מסריט, הכי חשוב להיות מודע לזה שזה יכול לקרות).
    3. ההשפעה של LSD יכולה להמשך בין 6 ל11 שעות כשהנורמה היא 8 שעות, 11 שעות היא מקרה קיצוני וברוב הפעמים קשורה למנה חזקה שנלקחה. יכול להיות שמרבע קרטון הוא יקבל משהו שיותר קרוב ל5-6 שעות.
    4. קשה לדעת אם הוא יוכל לענות שהכל בסדר, זה תלוי בו ובאיך שהחומר ישפיע עליו. אני מציע לשים את הפלאפון על מצב טיסה. מקסימום שיגיד שהוא נכבה\נגמרה הבטריה\הוא היה בתיק ולא שמתי לב וכו'...
    5. זה בסדר לחשוש, העיקר לבחון את הפחדים מנקודת מבט רציונליות. אל תתן לרגשות לשלוט לך במוח.
    6. אשקר אם אגיד שאין סכנה להתפלפ. אשקר גם אם אגיד שזה נפוץ, בתור אדם מנוסה אני יכול להעיד שכל מקרי ההתפלפות שראיתי היו מחומר בלתי מזוהה או שקרו לאדם שהיה די ברור מלכתחילה שלא מתאים לו לקחת אסיד (תחשבו על הליצן של הכיתה שתמיד נראה קצת משוגע באמת. אבל הוא היה מצחיק אז לא באמת התייחסתם לזה אף פעם). כמובן שאין סכנה בריאותית מאסיד.
    7. חבר שלי חשב שהוא אשכול ענבים ותלש לעצמו את הביצים. חבר אחר שלי נכנס פעם מתחת לספה והתחיל לעשות קולות של שטיח. עוד חבר שלי חשב שהוא מזוזה וצעק על אנשים שאם הם לא מנשקים אותו זה חילול השם (וכשלא היה אנשים פשוט עשה קולות של מזוזה כמובן). ואם תנסה לשכנע אותי שיש בן אדם שעשה שתלים כדי להראות כמו מג'ין בו או מי שזה לא יהיה כי הוא לקח אסיד אני ימשיך לספר לך על החברים שלי.

3. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    קודם כל תודה רבה 2 החבר שלי שהיה שנה בשלוותה אני לא יודע אם זה בגלל המינון של האסיד או שזה פשוט היה זיוף בתור אחד שהיה שם באותו האירוע הוא לקח טיפה אחרי כמה זמן בערך חצי שעה אמר שזה לא משפיעה ולקח עוד טיפה דרך אגב הוא שואל אם עדיף לקחת חצי או רבע והוא גם מוסר שהוא מעריך מאוד את כל ההשקע שלך בכתיבה בכדי לעזור לו

4. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לקחת שתי טיפות לא מזוהות במסיבה בהחלט מסוכן ולא חכם. בעיני עדיף לקחת חצי, הכמות הסטנדרטית לפחות ממה שידוע לי היא 100 מיקרו בטיפה\קרטון. בחלקם יש מאתיים אבל מעבר לזה זה כבר חומר נדיר שגם לא מחלקים לסתם אנשים אלא בדרך כלל למקורבים\עצמך. מה שזה אומר בפועל שהכי סביר אם הוא יקח חצי שיקרה אחד מהשניים: או שהוא יקבל מאה ויקח חצי ואז הוא יקבל השפעה של 50 מיקרו שזה כלום, גם עם איכות של האסיד מסיבות סביר להניח שזה יהיה חלש מאוד עד בלתי מורגש לחלוטין. אם הוא יקבל מאתיים ויקח חצי לעומת זאת הוא יקבל מאה שזה בול הכמות לטריפ ראשון, מורגש אבל לא אינטנסיבי מאוד. עוד יתרון זה שהוא התחמק מטריפ קשה בפוטנציה כי לא מומלץ להתחיל ממאתיים.
    אם הוא יקח רבע או שהוא יקבל כלום או שהוא יקבל כמעט כלום. אגב בתאוריה נאמר שהכמות לטריפ מתחילה מ70 מיקרו. לא עניתי על זה לפני זה אז שתדע, למשקל\גובה\נפח אין שום השפעה על צריכת LSD בניגוד לסמים אחרים. אני לא מכיר את הסיבה המדעית לכך אבל אני משער שזה בגלל שאסיד גם ככה נלקח בכמויות מזעריות.

אם החבר שלך רוצה להרגיש בטוח אני ממליץ על ערכות בדיקה, למרות שאם יודעים להתחיל בקטן אז הכל אמור להיות די שגרתי. העיקר שלא ליפול על איזה זיוף כימיקלי כלשהו.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מישהו שאל על סיבה מדעית?
    כנראה שמדובר על רצפטור שמספיק כמות קטנה כדי לקבל השפעה.
    יכול להיות שמדובר על רצפטור שמאוד אפיני ל LSD.

God אוהב/ת את זה.
  6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בני כמה אתם?

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    בקשר לשאלתך רצוי לא לשאול שאלות במיוחד בפורומים כאלה כדי לא לתת לאנשים תחושה של אי נוחות אבל תאמין לי אני כבר לא ילד

8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כן אבל לגיל יש חשיבות גדולה בנושא. בכל מקרה ככל שהאישיות כבר יותר מעוצבת נגיד לקראת גיל 25 אז הסיכון פוחת...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!