1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה! עלים מצהיבים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י kusumu, ‏2/11/15.

1. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לפני כחודש וקצת גידלתי עציצון שגידלתי בחוץ בתנאים לא הכי טובים ובאמצע החיים שלו העברתי אותו למערכת מסודרת הוא היה קטן נכנס למצב של פריחה מוקדמת עוד לפני שהעברתי אותו למערכת ולא גדל יותר מהגודל שהוא היה.
    לאחר כמה שבועות שמתי לב שהעלים למטה מצהיבים, הצמח כבר היה לקראת סיום ולא התעסקתי בזה יותר מדי אך העלים התחתונים המשיכו להצהיב והגיעו למצב שהיה אפשר לפורר חלק מהם, סיימתי את העציץ ההוא שיצאו ממנו באמת פרחים מדהימים בצורה מפתיעה ושתלתי 2 חדשים שהם כבר בני 3 שבועות אני שם להם דשנים של ביאוביז לפי איך שרשום לשים, אדמה של הידרו-שופ
    מנורה בחוזק 250 יש איוורור בחדר אני דואג שהחלון ישאר קצת פתוח שיהיה חילוף אוויר והארון עצמו מאוורר גם, הלחות נעה מ53 % ל57% טמפרטורה בין 24-30
    כבר באמת שאין לי מושג ממה זה נובע הדבר היחיד שאני חושב אולי זה מחוסר של אור בחלק התחתון של הצמח? העלים החדשים שצומחים ירוקים ויפים והתחתונים נראים מוזנחים קצת וזה נראה כאילו זה מחמיר
    תודה רבה מראש לעוזרים :)

2. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    בבקשה עזרה המצב מחמיר אני לא רוצה לאבד אותן :(

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    המון טקסט, אפס תמונות.
    שחרר תמונה כדי שנוכל לעזור לך.