1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה, צו ראשון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י injerzd, ‏30/8/15.

1. injerzd

injerzd חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יעשה את זה קצר, עוד 4 חודשים אני צריך להתייצב לצו ראשון בתאריך 28/1/2016 והם דורשים בדיקת שתן עדכנית משלושה חודשים אחרונים.
    2 שאלות לי אליכם;
    1: יום חמישי היה היום האחרון שעישנתי חשיש וזה היה פייסל חמוד קצת עבה, כמה זמן יקח לזה להתנקות מהדם ומהשתן שלי כדי שלא יראו את זה בצבא ואיך אפשר להתחמק מזה ואיך אפשר לגרום לניקוי להיות יותר מהיר.
    2: הם דורשים בדיקת שתן עדכנית משלושה חודשים אחרונים זאת אומרת שאני יכול לעשות יום לפני הצו ראשון בדיקת שתן ולהביא להם או משהו אחר?
    תודה לכל מי שיעזור לי.

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    דבר ראשון לא בודקים בבדיקת שתן הזאת סמים אתה יכול להגיע מסטול לבדיקת שתן ולא ימצאו
    דבר שני אם אתה עדיין מפחד אתה יכול לעשות בקופת חולים בדיקת שתן ולהביא להם את המסמך עם התוצאות, בודקים PH, שאין דם בשתן וכל מיני שטויות כאלה.. לא בודקים סמים
    דבר שלישי אתה יכול לעשות את הבדיקה בצו ראשון לא חייב לעשות ליפני, גם שם לא מחפשים סמים
    דבר רביעי לאחת שמעשן כבד יכול לקחת עד חודש חודש וחצי גג להתנקות
    אחד שמעשן פעם בשבוע לרוב יתנקה תוך גג שבועיים וזה משתנה בין אדם לאדם

אגב @אגרונום אתה חייב לשים איזה משהו על זה בנעוץ כל שבוע פותחים אשכול על השאלה הזאת

3. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    לא בודקים סמים,
    כשהייתי בצו ראשון ביקשו בדיקת שתן גם מכל מי שכבר הביא בדיקה מרופא וכאלה
    זה עניין של שתי שניות, ואני הייתי מלוכלכת כשעשיתי את הבדיקה
    אז מבטיחה לך, לא יקרה כלום
    וחוץ מזה, בדיקות שתן זה דבר יחסית יקר
    שאף אחד לא יממן לשווא :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!