1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה קטנה בקשר לקריסטל

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י דודה, ‏13/2/16.

1. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מה קריסטל יכול לעשות עשיתי ראש חשיש ולא הרגשתי היי טוב הרגשתי מוזר אמרתי אולי בגלל שלא התנסתי בהרבה חום אז ככה הוא משפיע אחרי זה שאלתי את מי שהביא לי את זה בטלפון מה זה והוא אמר שהיה בתוך החשיש הזה קריסטל גבישי האם זה מסוכן לבריאות או ממכר עם עישנתי רבע גרם חשיש מעורבב עם קריסטל יש מצב זה פחות מרבע גרם זה גרם לי להרגשה שאני בחלל ושהכוןל איטי פתאום שמעתי צלילים בצורה חדה למשך זמן ארוך תחושת ריחוף ועוד חרה במשך 3 שעות העם זה הגיוני ?

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אהלן דודה, "קריסטל" הוא כינוי סלנג שבדרך כלל מתייחס למת' (מת'אמפטמין), למרות שאני לא בקיא בסלנג הישראלי נוכחי של הצעירים אז אולי אתה מתכוון לMDMA?
    מימי לא שמעתי על חשיש שמכיל מת' או MDMA (למרות שתמיד יש פעם ראשונה) אז אשמח אם תסביר למה אתה מתכוון כשאתה רושם "קריסטל" ואולי נוכל לעזור לך יותר טוב... עוד אפשרות שאני יכול לחשוב עליה זה על קיף (KIEF) שהוא חשיש איכותי שבעצם עשוי מטריכומות (אבקנים) דחוסים, על הצמח הטריכומות אכן נראות כקריסטלים. לעשן קיף זה לא מסוכן לבריאות או ממכר יותר מקנאביס, זה פשוט ריכוז גבוהה יותר של החומרים הקיימים בכל חשיש או פרח...

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קריסטל בדר"כ בארץ מיוחס לקוקאין ( לא יודע למה, פשוט ככה ערסים קוראים לזה.. )
    בלי קשר בין עם זה קוק, או קראק או קריסטל מת', נראה לי שהחבר פשוט הסתלבט עליך ופשוט עישנת קצת יותר מידי בוף.

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    הבסטים המיזדינים הורסים חיים

המלצה אישי תתרחק מזה אחי
    ותישמור מרחק מאנשים שעושים בסטים!

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא נראלי הגיוני שיסימו את זה בחשיש.. זה יותר יקר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!