1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה!!

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י אלסקה, ‏26/6/16.

1. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    @אתנול @love growing תפסיקו לריב כמו ילדים
    ואם אתם אנשי מכירות אפשר לארגן נורות UVB ן RI בT5 ולא בנורות הקטנות? נמאס לי להזמין מסין כל פעם נורות תודה

קואלה אוהב/ת את זה.
  2. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    סליחה,מה אני יעשה בוקר אחי.מה בסך הכול אני רוצה?שכול עם ישראל יגדל קנאביס ושזה יהיה חוקי.דרך מה שאני כותב אני מנסה להעביר את הרעיון של האהבה שלי לצמח לאחרים לא מעבר לכך.אתה זוכר גם שלא הגבתי לך על הוידאו ששלחת לי בזמנו על המנורה לא כי לא היה לי מה להגיד אלא בגלל שאני לא מגיב על מנת לריב ולא מגיב לגידולים שהמגדל אומר שחלקי התאורה עלו לו כ2600 דולר לא כולל העבודה שלו(2600 דולר?)שמיל?2600 דולר.תודה על הכנות אחי,תודה.מכבד את דבריך

3. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    פשוט תרגיע אחי,
    לא כולם יודעים הכל וזה בסדר זה מה שיפה פה כל אחד מביא את הידע שלו ואפשר ללמוד.
    ובקשר למנורה ב2600 דולר, אם היית מגדל מחזורים של 2.5 ק"ג יבש כמו בסרטוןאז 2600 דולר זה לא נורא.
    הסרטון היה פשוט להראות לך שיש דברים כאלה מנורות יעילות יותר ממה שאתה מכיר ו2 גרם לוואט זה משהו שכל מגדל כאן בפורום היה מת להגיע אליו

4. אלסקה

אלסקה חבר חדש

לייקים:
    14
    בדיוק כך עובד ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!