1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏22/4/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    בעזרת ה' בקרוב אני אתנסה בפעם הראשונה, עכשיו המשפחה שלי (יותר נכון אמא שלי ואחי) הם הכי נגד, ז"א בטוחים שאלכוהול הרבה יותר בריא ממריחואנה....כל הזמן אני עושה עם אחי ועם אמא שלי שיחות נפש, הם בורים אטומים אז אני לא מקשיב לכלום..אבל איך לשכנע אותם את האמת? מתישהו הם יצטרכו לקבל את העובדה ואני לא רואה איך זה קורה בזמן הקרוב....

2. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    למה פשוט לא לספר להם..?

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מה? שאני אעשן? ייזרקו אותי מהבית אם יידעו את זה

4. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אבא שלך בעד זה?
    ותראה להם סרטונים של אברי גלעד או משהו

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אבא שלי יודע את האמת אבל הוא מבוגר מדי מכדי שתהייה לו דיעה....שוב, יש לי 3 אחים, אחד מהם לא תומך אבל יודע בדיוק מה זה, אחד לא תומך ובור אטום לגמרי, האחרון תומך אבל בהכחשה ואמא שלי גם בורה אטומה. כאילו כל מה שאגיד לה היא פשוט לא תאמין

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחי פשוט תתחיל לשתות לאזה חודש ואז תשאל את אמא שלך (ממתי מקשיבים לאח?) מה היא חושבת שעדיף.
    תאמין לי היא תתחנן שתחזור לעשן.

7. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אחי הגדול שותה כמו תחנת דלק, לא פעם ראיתי אותו חוזר הביתה שיכור ופעם ראיתי אותו חוזר הביתה באמבולנס ואמא שלי עדיין מעדיפה את זה על מריחואנה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!