1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרו לנו להניע את גלגלי המהפכה...

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏4/4/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    פסיכונאוטים יקרים,

בימים האחרונים עבדתי על עיצוב עלון שאני מקווה שיביא, בבוא היום, לשינוי תודעתי אצל חלק מהאנשים שצורכים את הזבל שמסתובב במסיבות טבע.
    כפי ששולגין פעם כתב פה בפורום: ההסברה אינה מיועדת לאותם דלוקים שמחפשים רק את הסטלה והצבעים ולא מעניין אותם מה הם דוחפים לפה, אלא לאנשים היותר רציניים, שמעוניינים לדעת מה יש מעבר לגבולות התודעה שלהם ולקחת את עצמם צעד אחד קדימה ופחות לחפש את ההנאה שהחומרים נותנים.

אני מתכוון להדפיס את העלון ולחלקו בכל מסיבה שאליה אלך, כך שגלגלי המהפכה יוכלו לנוע קדימה ויגיעו לכמה שיותר אנשים, גם מחוץ למימד הוירטואלי.
    אתם מוזמנים להדפיס את העלון, אפילו במדפסת ביתית, ולחלקו לכל מי שיקר לכם. הקיפול הוא נורא פשוט (כפי שמוצג בתמונה).

זה המקום להודות לשולגין היקר, שלולא עזרתו הפרויקט הקטן הזה לא היה יוצא אל הפועל. שולגין, המילים שכתבת, הן בפורום והן בכתבה, עזרו לי מאוד בכל התהליך. תבורך על היוזמה המקודשת שלה הקדשת חלק נכבד מזמנך וממרצך.

מצ"ב העלון לגרסת ההדפסה (מומלץ להדפיס דו"צ, אך למי שאין את האפשרות ו/או אינו יודע, ניתן להדפיס בשני חלקים ולהדביק): Front + Back

כך נראה העלון כשהוא מקופל: 11+22+33

קבצים מצורפים:

• Back.jpg
      Back.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 673.3
      צפיות:
      67
    • Front.jpg
      Front.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 676.7
      צפיות:
      61
    • 11.jpg
      11.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 720.6
      צפיות:
      45
    • 22.jpg
      22.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 699.1
      צפיות:
      46
    • 33.jpg
      33.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 209.5
      צפיות:
      43
  2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מלך !!!!!!
    כל הכבוד אחי ,באמת יוזמה מבורכת מאד !
    אשתדל גם בהחלט להפיץ את זה כמה שיותר !

:)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  3. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    אני איתך בזה ועד הסוף אני מתכוון לחלק ולתת לעוד הרבה חברים ואנשים לחלק ביחד איתי על מנת שאנשים יהיו יותר מודעים.
    מטרה נעלה ומבורכת ישר כוח וקדימה תכי המהפכה מקווה שהנכדים שלי יהנו מסמים איכותים וטובים.

4. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    לא מסכים של-LSD יש "עליונות" על חומרים פסיכדלים אחרים.... אני לא מוריד מהאפקט שלו ורומז שאחרים יותר "נעלים" ממנו .... זה עניין של דעות בכל אופן וכל אינדיווידואל יש לו דעה שונה בעניין הזה. כל חומר והקסם שלו ומה שאותו אינדיווידואל מתחבר אליו.
    בנוגע לפוסט בכל אופן, עבודה מבורכת... אני בכלל לא מבין מה ההיגיון להכניס לגוף כל מיני חומרים חשודים שלך תדע מה ההשפעה שלהם. שיהיה חרם על כל הסוחרים ברחבי העולם שמוכרים חומרים נחותים ומסוכנים.

satlabatla, research ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  5. ko3ak

ko3ak קנאביסט

לייקים:
    67
    כל הכבוד!
    אם תרשה לי (בעברי הייתי גם מעצב גרפי), הייתי נפטר מה-Bavel בכותרת
    ומה-Flare ברקע של הלוגו של המגזין.

6. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה על ההארה חבר. אבצע את השינויים בגרסת ה-PSD שברשותי טרם ההדפסה. העלאת התיקון לפורום היא פחות קריטית.:)
    המרצים שלי היו נוהגים להעיר לי על חיבתי היתרה לאפקטים, כנראה שזה עדיין נשאר אצלי ברמה כזו או אחרת...

7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה חבר... איזה כיף לקרוא את זה... אני מאוד מקווה שהיוזמה תכה גלים.

8. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תבורך ידידי, תמיד תזכור שגם אם הצלחת "להציל" רק נפש אחת, אותו אדם יכול אולי להיות, בבוא היום, טים סקאלי הבא ;)

research אוהב/ת את זה.
  9. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    בהחלט צודק, זה עניין אינדבדואלי לחלוטין. אני יכול להעיד שבאופן אישי אני סבור שפסילוסיבין הוא חומר נעלה יותר, אך טרם יצא לי לנסות LSD ע"ב ארגוט, כך שדעתי אינה שלמה בעניין הזה. ייתכן מאוד שאחרי התנסות כזו, אשנה את דעתי.
    בכל אופן, יש כנראה סיבה למה LSD זכה לפורום משלו ולמה הוא מהולל בפי כל ולמה הוא החומר שגרם למהפכות בשנות השישים. אז נכון שאין לו "עליונות" על אף חומר, אך לא הייתי מבטל אותו כהוא זה...

10. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    בכל אופן, יש כנראה סיבה למה LSD זכה לפורום משלו ולמה הוא מהולל בפי כל ולמה הוא החומר שגרם למהפכות בשנות השישים. אז נכון שאין לו "עליונות" על אף חומר, אך לא הייתי מבטל אותו כהוא זה...[/QUOTE]

הוא זכה פה לפורום משלו בגלל שזה החומר האהוב ביותר על המנהל החביב שלנו.

אם תקרא בפורומים בחו"ל או תראה סירטונים ביוטיוב אז תראה שהאל אס די אומנם פופולארי, אבל לא פופולארי יותר מאשר פטריות, די אם טי ואייוואסקה. ארבעת אלה בדר"כ הכי מדוברים ברחבי הרשת.

הוא גרם למהפכה כי הוא החומר הפסיכדלי שהכי קל לסחור בו.. כמות קטנטנה מספיקה לאלפי/מאות אלפי אנשים והוא גם יותר מתאים למסיבות מאשר פטריות שיותר אוהבות טבע בדר"כ. או אייוואסקה שמן הסתם זה לא "סם" למסיבה.
    וזאת מבלי להוריד כבוד מאף חומר...
    אותי אישית החומר שהכי מסקרן זה די אם טי... אני בספק שאל אס די יכול לספק טריפ שכזה שבו אתה מגיע לממש עולם אחר ואתה פוגש שם יצורים בעלי "אינטיליגנציה"..... הוא לא..... אבל אני בטוח שיש לו את הייחודיות שלו.

11. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני חולק עליך ש-LSD זכה לפורום משלו מפני שזה החומר האהוב על שולגין. אתה צריך להבין שהפורום הזה מנוהל ע"י היצע וביקוש. אם הפסיכדל המדובר ביותר בפורום היה מסקלין- אזי היה נפתח לכבודו פורום משלו.

אני לא הולך להכנס איתך לדיון של איך LSD הצליח להגיע אל פסגת הבמה כי זה לא רלוונטי. הוא שם עכשיו וזה מה שחשוב.

12. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

ומה שיותר חשוב מזה שהוא זכה לפורום משלו שגם לזה יד עוד כמה וכמה סיבות
    אבל הדבר החשוב באמת הוא להציל אנשים וחברים לרחבה במסיבות וחברים לדליקות
    שיפסיקו עם החומרים המזיקים ויבינו במה הם משתמשים בכלל זה הדבר הכי חשוב כאן!

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    כל היופי בLSD זה שהוא מביא אותך לעולם אחר.יצורים עם אינטלגנציה זה משהו שאתה מכיר אחי,כשאתה תראה את הצלילים שאתה שומע מולך,ואתה תהפוך לאותו צליל,ואתה תהפוך למה שאתה רואה ולמה שאתה שומע ומרגיש,ותתנדף מפה,אתה תבין שהדיון הזה הוא הרבה מעבר להזיות שרואים תחת חומרים מסויימים.
    אני חלילה לא מזלזל בDMT אפילו לא לרגע,אני מודע לזה שהוא אחד החומרים הפסיכדליים החזקים שיש,אבל אתם חייבים שאין פה שום הגזמה בקשר לLSD.כל התיאורים שלנו והדיבורים שלנו עליו לא מתקרבים אפילו לא במעט לגבי מה שקורה בפועל.כל הדוגמאות שלנו פה הן גרגיר חול,כשהLSD עצמו זה חוף ים שלם .

:)

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מדבר כמו מישהו שאין לו מושג מה זה LSD. הכי קל לסחור בו? יש לך מושג מה עובר כימאי אורגני בשביל להגיע למצב שיש לו ביד 10 מ"ג LSD? זה החומר היחיד בעולם שכל הכימיקלים והריאגנטים שמעורבים בתהליך הייצור מפוקחים על ידי רשויות האכיפה. זה החומר המסוכן ביותר לחופש שלך, ועדיין היו אנשים שהיו מוכנים להקריב את החופש שלהם בשביל לעזור לאנשים אחרים לפקוח את העיניים. שום חומר אחר לא עושה לך את זה. שום חומר אחר לא גורם לבן אדם להתהפך 180 מעלות, לעזוב הכל ולהחליט שהמטרה שלו בחיים היא לנסות לעזור לעולם.

לא מבין מהיכן נובע הכעס שלך, אבל אני מציע שתשמור את הדעות שלך לעצמך או לפחות לא תביע אותן בנחרצות לפני שניסית LSD אמיתי.

kingstar, research ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  15. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    להכין אותו זה באמת יותר מורכב מאשר לגדל פטריות או להכין אייוואסקה... אבל ברגע שיש לך כמות מסויימת(לא גדולה במיוחד) ביד הרבה יותר קל להפיץ אותו לציבור הרחב בין אם זה בבקבוקים/קרטונים מאשר כל חומר פסיכדלי אחר.
    "שום חומר אחר לא גורם לבן אדם להתהפך 180 מעלות, לעזוב הכל ולהחליט שהמטרה שלו בחיים היא לנסות לעזור לעולם."
    אני לא מבין, זה נשמע כאילו רק הדעה שלך היא זאת שקובעת איזה חומר הוא המשפיע ביותר על תודעת האדם... כאילו שכל השבטים העתיקים שהיו משתמשים בחומרים הפסיכדליים הטבעיים כבר אלפי שנים ביזבזו את זמנם ורק מאז שנוצר האל אס די אז פתאום נהיה עניין ומהפך בעולם הפסיכדליה.
    אולי אתה חושב ככה על האל אס די ואני שמח בשבילך. זה לא אומר שלכל אדם תהיה אותה דעה כאילו תיכנתו אותו. ומי יודע אולי אם הייתה לי ההזדמנות להתנסות באל אס די 25 אז אולי הייתי גם אומר שהוא זה שהכי השפיע עליי, אבל לא הייתי מכליל את כולם ואומר שזה החומר שישפיע על כולם באותה צורה, אולי הם ייתחברו לחומרים אחרים כמו שטרנס מק'נה וקילינדי איי הם אנשים של פטריות או כמו שעידו הרטוגזון הוא איש של אייוואסקה. זה לא שבני אדם הם רובוטים שאמורה להיות לכולם אותה דעה בנושא. אני בכל אופן שמעתי הרבה ביקורות חיוביות על האל אס די בין אם זה אנשים רנדומלים ברחבי האינטרנט או אנשים מפורסמים שהשפיעו על העולם כמו סטיב ג'ובס או האיש שגילה את ה-DNA כך שאני לא מזלזל לרגע בחומר.

נ.ב לא כעסתי, אני הגבתי לפי מה שאני רואה פה ומסיק מסקנות, אני לא רואה איפה ביטאתי כעס. אפילו ציינתי המנהל ה*חביב* שלנו. :cool:

#15 פטריה צבעונית, ‏6/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏6/4/17
    satlabatla ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  16. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    ואוו איזה מלך ! אין לי מילים... עם כל השיחות שלנו לא ציפיתי לכזו צניעות, לא הזכרת על זה מילה וחצי מילה.

בהחלט מהאנשים שמדברים מעט ועושים המון, כל הכבוד !

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חומרים פסיכדליים קיימים מיליוני שנים וידועים לאדם מהרגע שהוא דרך רגל על פני כדור הארץ. מוזיקה קיימת מאותו זמן, ועדיין הפסיכדליה נולדה בסוף שנות השישים, ברגע שמוזיקאים גילו את ה-LSD. זה היה כך במשך עשרות שנים וברגע ש-LSD נעלם מהעולם, המוזיקה הפסיכדלית נעלמה איתו. פטריות עדיין נגישות, כנ"ל לגבי כל חומר ביולוגי אחר ותחליפים. אבל אף אחד מהם לא עושה ליוצרים, אמנים, מוזיקאים את מה ש-LSD עשה במשך עשרות שנים עד שנעלם.

לא רציתי להיכנס לדיון הזה כאן, אבל כבר פתחת את הנושא אז בחרתי להגיב כדי שגם כאן אנשים יוכלו לקרוא את דעתי. אני לא אומר ש-LSD זה החומר הכי טוב או הכי יעיל בעולם. אבל כשזה מגיע ליצירתיות, הוא ללא ספק החומר שפותח את הדלתות הכי הנכונות, יותר מכל חומר אחר. ושלא תקבל רושם מוטעה, אני פריק של פטריות, אבל אני גם מוזיקאי, וברגע שראית את עולם המוזיקה דרך עיני מוזיקאי תחת השפעת LSD, שום דבר לא משתווה לכך. הדבר שהכי מפריע לי מאז ש-LSD נעלם זה שהאמנות בעולם נעלמה איתו. במקביל אלה שאמורים ליצור אמנות ומוזיקה צורכים חומרים אחרים ש"מכבים" אותם במקום לעשות את הפעולה ההפוכה, וזה רק הולך ומתדרדר.

למה נשמעת לי כועס? כי היה חשוב לך להגיב על פוסט בנושא כל כך חשוב, שמראה כמה הקהילה שלנו מתחזקת ומתגבשת. במקום לעודד את פותח האשכול, לחזק אותו ולפרגן לו, העדפת לסתור את דבריו ולקחת את הדיון למקום אחר, רק כי *אתה* חושב אחרת.

18. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תודה חבר :) מעריך את זה...

19. PureSativa

PureSativa חבר חדש

לייקים:
    13
    באמת יוזמה מדהימה, העלאת המודעות מאוד חשובה, באמת כל הכבוד אחי!

20. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    חייב לשתף אתכם חברים בהרגשה אישית וגם מדאיגה...
    יצא לי לדבר בימים האחרונים עם כמה חברים קרובים\רחוקים וכל כך שמחתי לשמוע את כל אותם חברים אומרים לי את המשפט הבא וכולם אמרו אותו פה אחד "כולם כבר יודעים שהיום כל הסמים סינטטים", "הכל סינטטי הכל סינטטי זה ברור אנשים סתם בסרט שהם דלוקים"...
    הבשורה עוברת מצליחה להגיע לאוזניים של אנשים וילדים לאט לאט מתחילים להבין שהם לא בסרט שהם חשבו שהם נמצאים בו אני שמח ונרגש ומרוצה גם יחדיו...
    השאלה כרגע היא אחרת: מתי יחזור אלינו כבר הLSD האמיתי ואם בכלל?
    מה לדעתכם באמת תניב כל האמת שאנחנו מתחילים להפיץ באופן גורף?
    אני רואה הליך מאוד ארוך שבמהלכו פשוט כל עניין הטראנס והמסיבות לאט לאט ייכחד ויעלם אם הסמים הטובים של פעם לא יחזרו אלינו.
    צריך לתכנן את הצעד הבא!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!