1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרתכם המבינים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Abarbanel, ‏18/6/17.

1. Abarbanel

Abarbanel חבר חדש

לייקים:
    4
    היי אנשים , החתול של השכנים החליט להתרחב קצת בעולם השרי , ורצה לבדוק אם החלל הורכב בצורה נכונה,

הפילטר פחם מחובר לקולטיוב(לצד של החשמל,והצד הפתוח של הקולטיוב מחובר למפוח מוציא 350),בנוסף , יש בחלל וונטה מכניסה 160 שיונקת את האוויר עם שרשור דיי ארוך ומוציאה אותו עם שרשור דיי ארוך,יש גם מאוור קליפס קטן שעוזר קצת לסירקוליציה.

הטמפ' בחדר 24-25 מעלות (מזגן)כשבתוך האוהל 30-32 ,איך אני יכול להוריד את הטמפ באוהל?להגדיל מפוח מוציא , להגדיל וונטה מכניסה , לקצר שרשורים ? ,

רציתי לדעת מהמבינים לגבי צריכת חשמל , שמפנקים את הבנות במזגן ובנורות 600 ומעלה,לאיזה עלייה בחשבון החשמל הדו חודשי אני צריך לכוון?

דבר נוסף שאשמח מאד זה על טיימר ספציפי , הוספתי כזה למערכת ההשקייה ולא הצלחתי להפוך אותו לאוטומטי , הכוונה היא שכשהוא על מצב ON הוא דולק ואני מעביר לAUTO אז הוא דולק אבל לא נכבה בשעה שנבחרה לתוכנית שלו,וכשאני מעביר לOFF רק הוא נכבה , מחזיר לAUTO ולא חוזר לעבוד למרות שזאת שעה של התוכנית שלו,
    ועוד שאלה לגביו איך אני משנה את הימים של התוכנית ידנית ובוחר תוכנית משלי ? או מנגד חוזר לבחירה של תוכנית שמובנית מראש?
    https://www.shopelectrons.co.il/wp-content/uploads/2016/07/טיימר-דיגיטלי-לשקע-חשמלי-3.jpeg

תודה רבה על הסבלנות והעזרה ,

#1 Abarbanel, ‏18/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏18/6/17
  2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    לגבי הנמכת הטמפרטורה - תנסה להכניס עוד מאוורר אחד גדול, או עוד שניים קטנים לפחות.

בנוגע לצריכת החשמל של נורת 600 וואט - סתם שתיכנס לפרופורציות, מפזר חום קטן פועל
    במלא העצמה על 2,000 וואט, יעני צריכת חשמל שעולה על שלוש נורות נל"ג 600 וואט.

בכל מקרה כאן יש לך טבלה עם הערכה סבירה לחשבון החשמל במספר מערכות שונות:

http://www.hydrogarden.co.il/hydropedia/electricity-costs/

בנוגע לטיימר הדיגיטלי - לא מכיר את הסוג הזה ספציפי, אבל אם רכשת אותו מחנות
    מקומית אני די בטוח שהמוכר ישמח לסייע ולהסביר לך.

בהצלחה.

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לגבי טמפ'- א' תוריד את המעלות במזגן ב' תכניס יותר אויר ממוזג לחלל משמע תגדיל או תיסיף ונטה מכניסה, עוד מאורר לא יעשה הרבה אלא אם תכוון אותו ישירות כלפי המנורה ואל המפוח שמוציא, ג' אם אין לך צורך בפילטר פחם כרגע תנתק אותו, הוא מחליש את השאיבה של המפוח משמעותית ופחות חום יוצא מהקולטיוב ונשאר בחלל.
    לגבי הטיימר- בשעות שהוא לא אמור לעבוד (כי לא קבעת לו) הוא יראה אוטו אוף, בכמה דקות שהוא ידלק (הדקות שקבעת לו) הוא יראה אוטו און, כשאתה מכוון אותו בסוף התהליך תשאיר אותו על אוטו אוף והוא יעבור לבד לאוטו און בזמן הקבוע מראש. תעשה בדיקה של כמה דקות מול המיכל ותבין תראש..

ההולנדי המעופף אוהב/ת את זה.
  4. Abarbanel

Abarbanel חבר חדש

לייקים:
    4
    קודם כל , ממש תודה על התשובות לעניין שלכם,
    ככה,עשיתי כמה בדיקות , והוספתי עוד מאוורר קטן שלא עזר במיוחד בהורדת הטמפ אבל שיפר את הסירקולציה בחלל ככה שלהזיק אני בטוח שהוא לא הזיק.
    ניסיתי לשנות את המקום של הוונטה שמכניסה,וזה עזר ממש בקטנה והגעתי ל-30.8 שזה עדיין גבוה,
    אני אנסה אולי לקרב את האוהל כולו קצת למזגן .. (אופציה אחרונה)
    שאלה קטנה , המפוח המוציא שלי הוא 350 , יש לי עוד מפוח כזה לא בשימוש וחשבתי להפוך אותו
    למפוח מכניס , אבל קראתי שזה לא טוב והמפוח המוציא צריך להיות לפחות פי 2 יותר חזק ?
    בעניין הטיימר דיגיטלי טוני יא מלך עזרת לי מאד !
    חםםם לבנות חברים !!!

hydrotony אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!