1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עייפות וחוסר ריכוז גם כמה ימים אחרי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י sbhtk4, ‏24/6/20.

1. sbhtk4

sbhtk4 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לפני כמה ימים עישנתי קנאביס היברידי ומאז כל היום אני מרגיש עייפות שלא חולפת גם שישנתי 9-10 שעות.
    האם זה יחלוף עם עצמו או שצריך לעשות משהו?

2. MangoHaze

MangoHaze חבר חדש

לייקים:
    1
    הכל כולל הכל יעבור תוך גג גג גג גג גג שלושה חודשים במקרה הכי קיצוני כשרוב הפעמים זה בין יום אחד לשבוע. להבא מומלץ לנסות סאטיבה, זנים בסגנון power plant או sour diesel.
    בהצלחה!

3. sbhtk4

sbhtk4 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה טבעי או שאני צריך לפנות לרופא?
    ואם יש דרך לזרז את הסיפור?

4. MangoHaze

MangoHaze חבר חדש

לייקים:
    1
    זה טבעי לגמרי, ואנשים כמוני מעשנים כדי לקבל בדיוק את תחושת העייפות התמידית הזאת. לצערי (ולשמחתך) זה עובר די מהר אם לא מעשנים שוב כך שאלא אם כן אתה מרגיש משהו קיצוני או בלתי נסבל אין סיבה לא לחשוב שזה יעבור לבד. מישהו כתב פה שעוזר לעשות פעילות ספורטיבית כמו ריצה כדי להחזיר את המערכת לקדמותה.

5. MangoHaze

MangoHaze חבר חדש

לייקים:
    1
    אהה ותאכל פירות הדר!

greenmind אוהב/ת את זה.
  6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מתנצל שבאתי באיחור, אבל סתם כהערת שוליים... אני יודע שאם אני ישן 9-10 שעות אני אקום עייף ומעוך גם בלי קשר לקנאביס.
    מה שאני מנסה להגיד זה שלכל תופעה יכולות להיות סיבות מגוונות ולפעמים אנחנו ממהרים להיבהל שלא לצורך.
    אבל כן, ברור שסטלה חזקה יכולה למעוך ליום יומיים, במיוחד אם מעשנים הרבה בזמן קצר (למשל 3~4 פייסל ביום, אולי רק אחרי שבוע תרגיש תקין)

7. sbhtk4

sbhtk4 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא אחי זה הקאנביס שהיא למצב הזה, ודרך אגב חזרתי לתפקוד רגיל רק אחרי כמעט חודש. יצא לי לעשן ירוק הרבה פעמים אבל דבר כמו זה בחיים לא היה לי. אחרי חיפוש באינטרנט ראיתי שזה קרה לעוד כמה שעבר להם גם אחרי פרק זמן ארוך כזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!