1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עיקור אדמה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י SolidState, ‏14/7/14.

1. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    לא בטוח שעיקור זה המושג המתאים אך אני מדבר על התהליך שיש לבצע ע"מ למחזר את תערובת הגידול..

ראיתי בפורומים באינטרנט שיש לחמם את התערובת בתנור אך המידע לא עקבי מבחינת טמפרטורה ומשך ה"אפיה"
    בנוסף קראתי כי בחקלאות נהוג לאטום את הקררע עם ניילונים או פלסטיקים כאלו..

האם למישהו יש ידע או ניסיון בדבר?

אם כן, מה קורה לאחר התהליך? תערובת בסיסית וחלק אינרטי כבר יש בפנים ואני מניח שהוא לא נפגע..
    אז מבחינת תזונה רק להוסיף קומפוסט? ואם כן אז כמה קומפוסט? האם להוסיף "מחדש" כי התהליך מכלה את השאיריות?
    מה לגביי חומציות? היא כנראה תרד בגלל המלחים שהצטברו מן ההשקייה? או שאותו תהליך "מסדר" את זה?

תודה

#1 SolidState, ‏14/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏14/7/14
  2. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    יש לך חיבה לתסבוכות נכון?
    פשוט קנה תערובת חדשה, המחיר שלה לא מצדיק את כל ההתחכמות עם חידוש מצע גידול

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    הי drflower, תודה על ההתייחסות לשתי השאלות הביזאריות שלי.
    יש לי חיבה ללדעת דברים :)
    אז אשמח לעוד ידע בנושא השאלה.
    תודה רבה

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    סטריליזציה של קרקע (כמו סטריליזציה של כל דבר כמעט) מתרחשת באוטוקלאב.
    מדובר בתנור שמעלה את הלחץ האטמוספרי ל 2 אטמוספרות ואת הטמפרטורה ל 121 מעלות צלסיוס למשך 20-30 דקות.
    כעיקרון אתה אמור לקבל אדמה סטרילית. ללא חיידקים או אורגניזמים אחרים (נמטודות לדוגמא).

חיטוי סולארי הינו תהליך דומה לשטחים חקלאיים. מצפים את השטח הרצוי בפוליתילן שקוף למשך שבועיים ומקבלים אדמה ללא נמטודות ופטריות, אך עם חיידקים.

החומציות לא משתנה, הרכב המלחים ונוטריינטים לא משתנה והקרקע לא נהיית טובה יותר. הקרקע רק נהיית סטרילית במידה זו או אחרת.

* חימום יתר של הקרקע (מעל 300 מעלות צלסיוס לערך) עלול להוביל לפגיעה במבנה הפיזיקלי והכימי שלה ולהרוס אותה.

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    תודה אגרונום.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!