1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון אקטיבי יום-יומי של סיגריות וקנאביס.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LipTheGreat, ‏14/1/17.

1. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    אהלן חברים,סוג
    למרות שאני מתגורר בארה"ב בה תרבות הspliff היא על גדר האנטי-אמריקאי, נקלעתי למצב בו אני מתגורר במקום לא אידיאלי לגידול מטעמים שונים כאלו ואחרים, ורכישה היא עניין של 10 דולר לגרם (בוודאי ישמע כמו דיל לבלאק פריידי לצרכן מציון, אבל אישתי ואני צורכים בערך 2 גרם ביום).
    אלו החזירו אותי לעשן קנאביס מעורבב עם טבק.
    חשוב לציין שאני גם מעשן סיגריות אקטיבי, בערך כקופסה ביומיים במשך ה6 שנים האחרונות.

השינויים אליהם שמתי לב- (כותב שורות אלו לאחר שימוש של שלושה חודשים בקנאביס מעורב בטבק).

1. אני משתעל פחות, כלומר לא קורה שאני נחנק באמצע עישון אפילו מהכלים הזולים ביותר, אך זה לצערי היתרון היחידי חוץ מהכלכלי והברור מאיליו.
    2. אני מרגיש כבדות בנשימה מספר דקות לאחר העישון, כלומר תנועות כבדות של הסרעפת והריאות עד חזרה לנורמה.
    3. יותר סיכוי ל-"סאטלה רעה". איכשהו ההשפעה הפסיכואקטבית של הקנאביס מקבלת לעיתים דחופות מדי תפנית שלילית ושולחת אותי למיטה.
    4. אופן עישון הסיגריות השתנה, כהרגל של נשימה ואחזקת העשן בריאות, אינסטינקטיבית, הגוף כאילו אינו מבדיל בין הסיגריות והספליפ ומדי פעם אני מוצא עצמי עושה תרגילי נשימה תוך כדי עישון כדי לדאוג שלא להחזיק את עשן הסיגריות בריאות יותר מדי זמן.
    5. קשה הרבה יותר לקבל סאטלה עוצמתית ומרימה, והיא מצריכה עישון מרובה ואינטנסיבי.
    6. הריח הרבה יותר חריף והרבה יותר קשה להיפטר ממנו.

כלים שמצאתי שעזרו לי-

1. להוריד את מינון הטבק בחצי ולהוסיף חליטה (המועדפת עלי היא צ'אי עם תה ירוק או נענע מרוקאית), מעבר לטעם השונה ובוודאי תחושת הקלה מיידית במערכת הנשימה, שמתי לב שתערובת החליטות מחזיקה את הקיפ בצורה טובה יותר ובאופן שוויוני בקססה, כלומר הקיפ לא נופל כולו לתחתית הדף או המכשיר ואפשר לראות אותו מנצנץ על עלי החליטה. בוודאי שאפשר לעשות ווריאציות שונות בכמות החליטה אל מול הטקב ובוודאי סוגי חליטות שונים. יתרון אחרון שאולי יעניין אתכם, רק אל תתפסו אותי פה במילה, הסוואת הריח, שכן כמות של עלים חליטה איכותיים תסווה באופן כמעט מלא את הריח הן בעבור כלב גישוש (סיפור שאולי עוד אספר כאן על היום שהייתי צריך לעבור מגואטמלה לבליז עם כמות קנאביס מכובדת למדי) ובוודאי שבעבור האף האנושי.

2. שמרו את עישון הקססה לג'ויינטים בלבד, גלגלו בנייר בעירה איטי (מאז שגיליתי את נייר האורז של אלמנטס, אני משתמש רק בו), דאגו לפזר את הטבק והקנאביס באופן שווה לאורך כל הג'ויינט, אל תחששו לדחוס את הקססה אפילו לרמה של סיגריה, הג'ויינט ימשיך לדלוק. עישון שלא בג'ויינט, אלא במכשיר כזה או אחר הוא בזבוז! טבק, בוודאי אתם יודעים נשרף בטמפרטורות גבוהות מאלו של הקנאביס, ולכן הוא ממשיך לבעור גם לאחר העישון, וישרוף הרבה יותר ממה שעישנתם.

3. זאת כנראה ההמלצה המשמעותית ביותר, במקרה ואתם מעשנים לבד, תעשנו נקי, ראש אחד/מיני ג'ויינט/0.35 גרם יספיקו לכם, תשמרו על הריאות שלכם ואם אתם חייבים את הסיגריה, תמתינו קצת, תנו לתחושת ההיי להתיישב קצת, צאו החוצה לסיבוב תוך כדי הליכה ממושכת בקצב אחיד, סיגריה אחת בשילוב עם קצב נשימה אחיד תחזיר אתכם לגבהים חדשים, לצערי אין לי שום הסבר מדוע זה קורה, רק השארה כי חלקיקים פסיכואקטיביים שהצטברו לאורך מערכת הנשימה ונאספים על ידי עשן הסיגריה בדרך לריאות ונכנסים למחזור הדם.

4. זאת כנראה ההמלצה הטובה ביותר, הפסיקו לעשן סיגריות. הן מבחינה בריאותית עודות נזקי הטבק והן נזקי עישון הקנאביס, לכל המדמיינים, הגוף שלנו לא נועד להתמודד עם עשן בשום צורה. השקיעו מעט במאדה איכותי ותתפלאו לגלות כי היקר הוא הזול, צורכים פחות ממצים יותר, לא מגלגלים פילטרים משאריות של קופסאות סיגריות ולא רודפים אחרי ניירות גלגול.

אצרף כאן קישור לכתבה מהאתר על תחליפים הולמים לטבק בקססה שלכם למי שפספס:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2015/04/בלי-פארש-9-תחליפי-טבק-לשים-בגויינט-שלכם/
    כל הכתוב הינו תור דיעה, לא חוות דעת רפואית או מקצועית אלא רק סיכום חוויה אישית שלי.

newbudder ו-דודה אוהבים את זה.
  2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    גם מאדה גורם לשיעול ואולי האדים גם מזיקים לריאות אבל מה שבטוח מאדה עושה נזק לריאות בזה שנכנסים חלקקים קטנים בשאיפה לריאות וזה מה שגורם לקוצר נשימה לשיעולים ולכול החרה הזה ומאדה גם הרבה יותר חלש בהשפעה עם יש לך טענה אחרת אשמח לשמוע

3. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    ממליץ בחום:
    https://www.thrillist.com/lifestyle/nation/vaping-vs-smoking-weed-which-method-is-better

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!