1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון במסיבה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י י.מ., ‏17/2/16.

1. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    היום הצטדייתי לראשונה במסיבה בפייסל אישי...
    בגלל שאני לא מנוסה בעישון כל כך, כניראה שלא עישנתי בטכניקה נכונה בהתחלה, ולא הינ לפייסל שום השפעה עלי, גם כאילו העשן לא נכנס לריאות שלי שמתי לב, רק הפייסל מעשן את עצמו ומתקצר לאט לאט.... כיביתי אותו באותו רגע והחלטתי שאני אעשן במסיבה, ניסיתי שוב פעם לעשן כמו שצריך וזה לא השפיע עלי, עד שנכנסתי לשירותים שם, ולקחתי ממך חזק לריאות וגם השארתי את זה בריאות עד שזה שרף טיפה ואז הוצאתי אוויר.... כניראה שזאת הייתה הטכניקה הנכונה, ומיד הצלחתי להרגיש את הסטלה. רק היה לי חבל שבזבזתי יותר מחצי גוינט על עישון לא נכון ובגלל זה הזמנתי לי כוס בירה, בגלל שלא הרגשתי את ההשפעה. בסופו של דבר הגעתי למצב שאני כאילו חווה הכל מהצד כאילו אני לגמרי מנותק מהמסיבה ואני רוקד כמו משוגע ואני מרגיש טוב לא איזה בחילה או סחרחורת... פשוט הייתי הרבה יותר רגוע ובעולם אחר...
    השאלה שלי אליכם זה, אחרי כמה זמן הירוק משפיע עליכם? והאם זה תקין שלא הרגשתי את זה בהתחלת העישון

2. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    אה והאם שמעשנים העשן שיוצא צרך להיות סמיך או שהוא יכול לצאת מהריאות כמעט בלי שמרגישים אותו?

3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אם לא הרגשת כלום בהתחלה כנראה שלא לקחת לריאות.....

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    1. אל תעשן יותר משאיפה או שתיים בפעם הראשונה גם אם אתה לא מרגיש כלום.
    2. בדרך כלל ההשפעה מורגשת לגמרי תוך כמה דקות.
    3. הרבה אנשים אומרים שלא הרגישו כלום בפעם הראשונה שעישנו.
    4. צריך לשאוף לריאות אבל אין צורך להחזיק יותר משניות בודדות כי כמעט כל הTHC נספג מיד ולאחר כמה שניות של עשן בריאות - נאדיות הריאה מפסיקות לספוג.

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם יש לך שאריות, גלגל לך גו'ינט טיפה מעורבב עם טבק או כל תחליף טבק שמתאים לך. שב על הספה תתרווח תביא לך בקבוק מים קרים. ותדליק אותו. קח שאיפה אחת כל כמה דקות. נסה להירגע. אם משעמם לך פתח טלויזיה שים סרט טוב ושקע לך בו. מדי פעם תן שאיפה והכל יסתדר. יכול להיות שמסיבה לא מתאימה לעישון בשבילך. הכל תלוי באווירה שיש לך שם.. שמור על אווירה שתהיה נוחה מספיק בשביל להינות מהגוינט. ואם יש בעיה תוכל לפתור אותה. אם זה מים, אוכל, מקום נוח לשבת ואנשים שיעשו שמח או סרט טוב שיעשה שמח.

6. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    אני מוכרח לומר, שדי נהנתי במסיבה, אמנם הרגשתי כאילו אני בעולם אחר, ומתבונן על כולם מהצד, אבל הייתי די רגוע ומנותק... :) מקווה שזה יהיה ככה כל פעם שאני אעשן ושאני אעשן נכון יותר פעם הבאה...

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם נהנת כנראה שאתה על בגל, אני ממליץ לא להיתקע רק צורה אחת של עישון, אולי שווה לנסות להכין עוגיות עם חמאת קנאביס.

8. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    יכול להיות אולי שפשוט דפקת משהו בדחיסות של הג'וני? פילטר לא מוצלח?

יש דברים שלומדים מניסיון חחחח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!