1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון גראס ללא השפעה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י צחרחר, ‏5/7/16.

1. צחרחר

צחרחר חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

לפני כחצי שנה עישנתי -לראשונה בחיי- גראס עם כמה חברים, וזה לא השפיע עלי. הם אמרו שהם כן מסטולים (זו לא הייתה פעם ראשונה עבור אף אחד מהם), אבל עלי לא הייתה שום השפעה (לפחות כך נראה לי) , לא לטוב ולא לרע.

עישנתי איזה 5-6 שאכטות ואחרי כחצי שעה-שעה עוד מספר דומה של שאכטות (ובפעם זו זה גם הביא אותי לכדי שיעול), כאמור, ללא השפעה.

זה נכון שקורה לא פעם שבשימוש ראשון אין השפעה? אם אנסה שוב כיום (חצי שנה מהפעם הראשונה) זה אמור כן להשפיע עלי?
    יכולה להיות סיבה אחרת?

יש לציין שלא שילבנו אלכוהול או חומרים אחרים. והייתי די נינוח בסך הכל.

תודה

2. אניעצמיואנוכי

לייקים:
    0
    נשמע מוזר, גם פעם ראשונה וגם שיעול
    חברים שלך יודעים מה הם מעשנים?

3. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אצל הרבה אנשים אין סטלה בפעם הראשונה שמעשנים.
    אני פעם ראשונה לא היה לי סטלה בכלל, בפעם השניה היה סטלה ממש בקטנה, ופעם שלישית כבר הרגשתי מזה :)
    תעשן כמה פעמים והכל יהיה בסדר.
    חח היו לי כמה חברים שבפעמים הראשונות שהם עישנו לא הרגישו כלום וחשבו שהם חסינים, היום הם אוכלים כאפות כמו כולם :)

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    גם אני לא הרגשתי כלום בפעם הראשונה. בעיקר בגלל העובדה שלא יודעים לשאוף נכון.
    תנסה שוב ותאכל סאטלה של החיים :)

5. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    אני גם לא קיבלתי סאטלה בפעם הריאשונה אח שלנו סבלנות רק בפעם ה3 קיבלתי

6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לקח לי איזה 7-10 ישיבות ועישנתי לא קצת ,כבר התחלתי לחשוב לדופקים עלי סטלבט ונותנים לי לעשן איזה דשא ואני זוכר אמרתי לעצמי אני דופק עוד ראש אם זה לא משפיע אני נותן לכולם לאכול דשן איך להפלתי אותו שכחתי על מה חשבתי ואני זוכר רק את החיוך הזה שלא משנה כמה אתה מנסה להוריד אותו אתה לא יכול

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אחי בד"כ פעמים ראשונות לא מצליחים להתמסטל כי לא יודעים לעשן נכון.
    וואלה ביזבזתי בכיף איזה 6 גרם ב-10 פעמים ראשונות שלא לקחתי לריאות והתפלאתי שלא התמסטלתי.

אחי תמיד תזכור להיות מוכן, עם אוכל ושתייה ושהכל יהיה לך נעים וכיפי..סטלה ראשונה זה דבר שקשה לשכוח, זה בד"כ החוויה הכי חזקה שיש מכמות קטנה.
    פעם הבאה שאתה מעשן, קח שאיפה מהג'וינט, ואח"כ שאיפה של אוויר עד שכל החזה מלא באוויר.
    ככה שואפים נכון :)

nimrodg אוהב/ת את זה.
  8. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    הרבה מעשנים מתחילים פשוט לא יודעים לעשן נכון ולכן לא מתמסטלים.
    תחזיק את העשן 10 שניות בריאות ותראה מה הולך. אם אתה מעשן מג'וינט עדיף להחזיק את העשן 3 שניות בפה לפני שמכניסים לריאות מכוון שעשן קנאביס חם (בהרבה מעשן סיגריות).

אני ממליץ, לפחות בתור התחלה, לא לשלב קנאביס עם סמים אחרים כמו אלכוהול, טבק או כדורים משום סוג.

9. צחרחר

צחרחר חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובות.
    נראה לי שעדיף לי לצרוך עם מאדה, אבל נשמע לי סיפור להשיג :-/
    מקסימום אנסה שוב לעשן ואקווה שבפעם השנייה/שלישית אעשה את זה טוב
    תודה !

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!