1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון קנאביס, רוצה לברר פרטים על זה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י לא ברור, ‏21/12/17.

1. לא ברור

לא ברור חבר חדש

לייקים:
    3
    היי,

אני יודע שאני מתנסח כמו קוקסינל אבל ככה אני כותב

לפני כמה חודשים הגעתי לגיל 17, חצי מהשכבה שלי מעשנת קנאביס באופן קבוע, 80% לפחות עישנו פעם אחת.
    אני מעולם לא נגעתי בסיגריה נרגילה אלכוהול או דברים בסגנון הזה ומה שמגביל אותי זה לא הסאחיות שלי אלא 2 דברים עיקריים:
    1. הפחד מלעשות את זה, משהו פסיכולוגי, פעולה שמפחידה אותי
    2. הבריאות... מפחד שזה יפגע בריאות, מפחד שאם זה סתם קנאביס שקונים בטלגראס מרוסס בחומרים או מלא בחרא כי בתכלס אני לא יודע מה עשו עם זה, אני לא יודע מה עבר על זה ואני לא יודע מה מוכרים לי. גם אם יש ביקורת טובה על סוחר אני לא יכול לדעת אם בדקו את הניקיון של הצמח או שלא ריססו אותו בדברים או שהוא גודל בתנאים לא טובים. זה מה שמפחיד אותי.

אני ממש רוצה לשאול כמה שאלות וממש יעזור לי אם תענו...
    1. קראתי וראיתי שצריכת קנאביס איננה מזיקה, אבל פעולת העישון והחדרת העשן לגוף מזיקה. רציתי לדעת, עישון מבאנג זה גם נחשב צריכת עשן שמזיקה לריאות (גם במידה מועטה)? עישון ממכשיר אידוי גם נחשב צריכת עשן שמזיקה לריאות?

2.איך אני יכול לסמוך על כך שהחומר נקי ובריא לעישון ולא מלא בחרא או בדברים מסוכנים או בתרסיסים. מפחיד אותי ממש לסמוך על אנשים אקראיים שאין לי מושג מי הם ולקנות מהם משהו כזה.

3. האם צריכת הקנאביס הזו תפגע בי לטווח הארוך? האם היא תפגע בי לטווח הקצר? אם היא תפגע, איך תתבטא הפגיעה?

4. כמה גרם מומלץ לעשן בפעם הראשונה? שמעתי שהפעם הראשונה אמורה להיות מדהימה (כמו בכל מיני דברים :D).

5. מה אם יעשו לי פוליגרף? זה ממש מפחיד אותי. אבא של חבר שלי עובד במשרדי ראש הממשלה והוא אמר שעשו לו פוליגרף ושאלו אותו אם הוא עישן סמים אי פעם בחייו. הדברים האלה ממש מלחיצים אותי שאי פעם אקבל בדיקה כזאת וישאלו אותי את זה.

6. בהמשך לשאלה 5, בחיל המודיעין אני יודע שעושים בדיקות פוליגרף. האם ישאלו אותי שם אם עישנתי סמים בחיי?

7. האם יש תאריך תפוגה למריחואנה? אם כן כמה זמן בערך? איך אני יכול לדעת כמה זמן אחרי הקנייה אני יכול להחזיק את זה אצלי?
    סליחה על האורך של האשכול ועל השאלות שיכול להיות שבעיניכם מפגרות, אבל מענה עליהן יועיל לי מאוד.

תודה!

#1 לא ברור, ‏21/12/17
    נערך לאחרונה ב: ‏21/12/17
  2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מתנסח כמו קוקסינל (?) תעשה לי טובה ואל תקשיב לחברים שלך. (תפסיק עם הדימוי העצמי הנמוך - תן לעצמך קצת כבוד והעצמה).
    אם 2 הפחדים העיקריים שלך הם אלו לא הייתי מתחיל לעשן בכלל. זה שהחברה שבה אתה נמצא מעשנת לא אומר שאתה צריך לעשן.. (ואת זה אומר מעשן לשעבר - כבר פאקינג 5 ימים סאחי).

אאממ... אני יוצא מנקודת הנחה שהעישון יהיה נקי (ללא כל "עירבוב" - יענו טבק\תחליפי טבק וכדומה).
    בתור מעשן מתחיל הייתי מתרחק מבאנג ויותר הולך למאדה קנאביס. מבחינת נזק לריאות - העשן הוא אותו עשן בשני הצורות. אני לא הרגשתי שיש ממש הבדל בנזק שהעשן עשה. ההבדל אם אני לא טועה זה בתחושת ההיי..
    אני ממליץ לבדוק את זה יותר לעומק - אני פשוט לא כל כך מבין בזה מבחינת נזקי העשן בצורות שציינת..

ידע זה כוח, יש המון סרטונים ביוטיוב ואפילו פה במגזין יש כתבות על איכות הקנאביס ואיך בוחנים אותו.

אחח... שאלה נכונה לשאול... בעיקרון אני הרגשתי שאני כבר לפעמים נהיה שקט מדי, השינה שלי נהפכה להיות הפוכה, חשבון הבנק שלי סבל בצורה נוראית והזכרון שלי הלך לגמרי (התחלתי לשכוח שמות או חומר שלמדתי באוניברסיטה). הבריאות הרגשית שלי היתה משתנה ולא נשארה בדיוק אותו הדבר כמו שאני מרגיש עכשיו (מרגיש די יציב מבחינה רגשית). אני כיום יכול להתנסח יותר בקלות ואני לא מאבד את המילים וגם יכול "להרכיב" משפטים בצורה הגיונית ונכונה. זה פחות או יותר מה שאני יכול כרגע להעלות אבל אני ממליץ לך לקפוץ שנייה לסאב הזה ולקרוא קצת על אנשים שמפסיקים ואת הסיפורים שלהם - https://www.reddit.com/r/leaves

שלושה ארבעה שאכטות לא מעבר!!! הגוף שלך לא מכיר את החומר לכן יהיה "קשה" להבין שהוא בהיי..
    בעיקרון אני יוצא מנקודת הנחה שתגלל לך ג'וינט עם קנאביס נקי ללא תחליפי טבק או טבק.
    כמו תמיד יש סירטונים וכתבות ברשת על עישון ראשוני..

במידה וישאלו אותך תענה בכנות, אף אחד לא יאכל אותך או יעשה לך משו רע. אם פוסלים אותך לעבודה על סמך זה שעישנת פעם קנאביס כנראה שלא צריך שתהיה במקום של אנשים עם חשיבה "ישנה".
    אל תדאג כל עוד לא עישנת אז הכל טוב, קורה ויצא לך לעשן, אם ישאלו אותך בראיון עבודה, תעלה את זה בתור אנקטודה, "כן, עישנתי אבל זה היה חד פעמי" (במידה וזה היה חד פעמי באמת - אף פעם אל תשקר לאנשים).

אין לי מושג -תשאל בפורומים של מתגייסים..

כן ולא, קנאביס יכול להשתמר מאוד טוב אך גם יכול לאבד מאיכותו בקלות רבה במידה ואחסונו לוקה בחסר.
    שימוש נכון בצנצנות זכוכית ישמר יותר טוב את הקנאביס לעומת שקית פלסטיק שהדילר ש"מנפיק" לך.
    בעיקרון גם לזה יש מדריכים על שימור קנאביס ואחסונו -מומלץ לקרוא! כמו כן יש סיטואציות שתקבל גם קנאביס עם עובש שאת זה ממש לא מומלץ לעשן (גם לזה יש מדריכים חחח...)

אתה לא קוקסינל אתה בנאדם עם ראש על הכתפיים.

דעתי האישית - אל תכנע ללחץ חברתי ואל תעשן וויד, חכה אחרי הצבא ואז תעשן..
    בהצלחה חבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!