1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עכביש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י טלמסקה, ‏3/5/14.

1. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    גידול חוץ . היום גליתי עכביש ירוק בצבע של הצמח, החוצפן ישב לו על הגבעול .. פעם ראשונה הוא ברח לאדמה .. חזרתי כעבור שעה שוב ישב על הגבעול.. הצלחתי להרוג אותו.. משהו נתקל במקרה דומה?

2. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    כמו שזבובים באים וחוזרים לאותו מקום גם כן עכבישים כמו כל חרק או דבר חי אחר..

3. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    אני לא רואה סיבה לדאגה . גם את הצמח שלי מנשנשים טיפה , כל עוד זה לא רציני ופוגע בצמח לא הייתי מייחס לזה חשיבות .
    פשוט תמעך את החרקים שאתה רואה ואל תחשוב על זה יותר מדי :)

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יכול להיות שיש לו שם אוכל? או שאולי היא מטילה את הביצים שלה על העץ?
    בכל מקרה למיטב הבנתי בעכבישים זה שהם אוכלים הרבה מאוד מהמזיקים יותר ממה שהם מזיקים.
    יש סיפור על מלך שהחליט להרוג את כל הציפורים שאכלו לו מהפירות בגינה ואח"כ כל הפירות התמלאו בתולעים כי הציפורים הפסיקו לאכול אותם.
    צריך לדעת אזה חיה היא טובה לצמח ואזה לא, ואפילו הסתבר לי שצמחים יודעים לקרוא לחיות כאשר הם זקוקות לעזרה שלהם.

5. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לכם על העזרה. עשיתי קצת מחקר זה לא עכביש !! זו היתה אקרית הקורים.. שהיא מאוד מסוכנת לצמח ולצמחים בכלל!!

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תיפטר ממנה !

7. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יאללה תמעך!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!