1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עלים מקופלים כלפי חוץ

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מגדל טירון, ‏30/7/18.

1. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    עוד שבועיים תתחיל פריחה, אם לא לפני, אני הייתי קורה לה השרמוטה שלי, חחח

2. מגדל טירון

מגדל טירון חבר חדש

לייקים:
    1
    לא יודע. קראתי באיזה שהוא מקום.
    האמת שאני גוזר שהעלים ממש קטנים ואז הם מתפתחים יפה

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    שטויות, לא לגעת אחי, תן לאצבעות ללכת במקומך, חחח, לא לפגום בצמח אחי, זה לא נותן כלום

4. מגדל טירון

מגדל טירון חבר חדש

לייקים:
    1
    כדאי לשתול עכשיו אוטומטים?

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    @HidroMaster אני קיוויתי שאחרי 1000 צמחים תהיה תשובה הרבה יותר חכמה מאשר 1000 תשובות..
    שיגעת את הבן אדם ואף גרוע מזה .. אתה מטעה אותו בפתירת הבעיה..(צר לי שזו הנימה).

צורת העלים נראית כמו השקיית יתר .. אך זה לא מסתדר עם משטר ההשקייה שלך.. הימים מאוד חמים בחוץ כך שהשקייה של יום כן ויום לא היא אכן נכונה..
    דשנים של ביו נובה סבבה.. באיזה מינונים?
    לדעתי הבעיה טמונה במצע... 3 ליטר אינם מספיקים בכדי להדיר נגר של כ 20%.. לא מעט בעיות מתחילות כאשר לא דואגים לנגר כמו שצריך ..
    תרים את הכמות של הנוזל ההשקייה לפחות ל5 ליטר .. את התזמון מתי בהתאם לכמות הנ"ל (לפי דעתי בין 3-4 השקיות בשבוע)
    משטר השקייה סדיר יעזור לך להגיע ל נ.סוף

6. מגדל טירון

מגדל טירון חבר חדש

לייקים:
    1
    3 מ"ל ל 2 ליטר מים
    אני מדשן פעם בשבוע. תקין?

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    רשמת מגילה ואתה מדבר עליי?
    5 ליטר של מה? מי משקה 4 פעמים בשבוע?
    ליטר וחצי להשקייה מספיק, גם עם טפטפות עם הרבה פחות מים יוצאים צמחים אלופים.
    מה אתה משחק אותה מבין? אחי, עד שלא יהיו לך יותר תעודות בתחום ממני, אל תאסוף שברי מידע מהאינטרנט ותשים הכל כאן בערבובייה, חפש בפוסטה את התמונות של המעבדה שניתפסה לי ואז תדבר, כשאני התחלתי לגדל עוד ינקת חלב מבקבוק.

8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    וכן. בקשר לאוטומטיים, שהוא לא התייחס בכלל לשאלה שלך.
    ואל תקשיב אחי בקשר להשקייה, אם יש בעיית נגר (מאיפה אתה יודע ש 20% - שאלת את העציץ?), אז להוסיף עוד מים? איך? איפה ההגיון? שיירקבו השורשים? אל תהיה מומחה על חשבון אחרים. מה שאתה מבין, תגיד, מה שלא, בשביל מה להגיד?

9. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    חח צורת הדיבור שלך מאוד בוגרת... לא היתה שום כוונה לפגוע .. אבל צריך לשים סטופ באינפורמציה שגויה.
    מעבדה לא נתפסה לך , כי צריך תקציב מאוד גבוה ולעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים שכן זה יקרא מעבדה.
    חדר,דירה, האנגר .. זה לא מעניין , מה שמעניין באמת זה לקרוא את התנהגות הצמח וללמוד אותה עד לכדי הבנה מלאה של צרכי הצמח.
    לא ברור לי מה ההתרברבות בזה שנתפסת.. (זה סתם מושך תשומת לב מיותרת.. ולא של עוקבים נלהבים)
    על פי דבריך אתה משקה ללא נגב כלל.. כך ידידי המצע ממליח ואז דברים לא טובים מתחילים לקרות .(EC מאוד גבוה)
    ולא, לא שאלתי את העציץ.. זו מתמטיקה פשוטה (קבלת נגר של 10%-30%, גם 10% works like a charm)
    ידוע כי בכל השקייה מומלץ להשקות כשליש תמיסה מנפח העציץ.. אני מעדיף קצת פחות .. לכן 5 ליטר..
    20% נותן לנו נגר של 1 ליטר .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!