1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עצות לגבי היכן ניתן לייבש את הקציר- מקום בעייתי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י חתול_ים, ‏4/11/16.

1. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב אז אחרי קציר של החתול ,אין לי אפשרות להשתמש במקום האידאלי
    אז רציתי לדעת אם אפשר לשים את זה בתוך קופסא כלשהי שהיא סגורה ועם חורים קצת
    או אם יש לכם רעיונות אחרים אני אשמח פשוט זה הולך להיות בבית ואני לא גר לבד..

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כל עוד יש לחות נמוכה, חושך, וטמפ' קרירה הכל בסדר.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    רעיון? אתן לך מה שאני עושה.

קופסת קרטון גדולה, עם מאוורר מחשב 14MM בכל צד. אחד מכניס אוויר אחד מוציא אוויר.
    חוטי כביסה פרוסים מצד לצד ומהודקים טוב טוב, עליהם תלויים עם מקלות כביסה הפרחים מהגזע.
    הרוח מהמאוורר לא נוגעת ישירות בפרחים.

אני גם דואג למדוד לחות. אני משתדל לשמור בין 40-50%. עדיף להשתמש במד לחות כדי שלא יתייבש לך יותר מדי, ברגע שמתייבש יותר מדי, כשהלחות יורדת מתחת ל-30-35% רוב הפרחים יהפכו להיות קריספיים ומתפוררים למדי במהירות גבוהה, ויאבדו את הטעם והריח.

Anna ו-Adiv אוהבים את זה.
  4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    העצה שcooldude1212 נתן בהחלט יכולה להתאים לך.

אם אתה שואל אותי אפשר אפילו לוותר על המאווררים ולהישאר רק עם קופסא גדולה וחוטים שמתוחים עליה, אם הפרחים תניח כמובן על החוטים, ומקסימום תדליק מאוורר רגיל בחדר (לא ישירות על הפרחים) בכדי שתהיה תנועת אוויר קבועה בחלל.

כאן תוכל למצוא מדריך להרכבת מתקן ייבוש שמזכיר קצת את המתקן שcooldude דיבר עליו:

http://cnb.is/2eqd6Cz

5. Tdiesel

Tdiesel חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום,בתקופה הזאת יש מזג האויר מצויין,אני הייתי ממליץ לך לייבש בחוץ בתוך קרטון עם חורים,ובצל כמובן,מתייבש לאט וטוב. בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!