1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ערבוב סוגי סמים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Goldi_Locks, ‏18/12/14.

1. Goldi_Locks

Goldi_Locks חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי שאלה :) אני יוצאת לטבע ורוצה לקחת קרטון פעם ראשונה, מסוכן לערבב לדוגמא אם תוך כדי הדלקה אני יעשן פייס של ירוק או משהו בסגנון ?

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    זה מה שאני עשיתי וזה פותח אותך אחולמניוקי חחח עשיתי גם ראשים וגם פייסלים והצעה שלי תעשן פייסלים בדלקה זה עדיף

3. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    לא דווקא אסיד וירוק זה הולך בנזונה ביחד

4. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אינדיוידואלי.
    חלק מהאנשים לא אוהבים וחלק חייבים.
    קח בחשבון שאסיד וחומרים פסיכדלים מגבירים מאוד אמוציות - אם אתה נכנס להתקפי חרדה מגראס יש מצב שלא תהנה לעשן וזה יעשה לך פרנויות, מצד שני זה מאוד מאוד מאוד מקל על הגוף אם נופלים על משהו פחות איכותי או אם בכללי יש תחושת מתיחות כזאת בגוף מה שנקרא body load.
    ועצה - תפסיקו לתת לאנשים עצות חד משמעיות על סמים פסיכדלים. זה לא גראס, זה לא מתאים לכולם, לא כולם מגיבים כמוכם לחומר ובניגוד לגראס זה חוויה לא נעימה לעבור דלקה מציקה.

5. Goldi_Locks

Goldi_Locks חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבהה :)
    האחרון צודק במאה אחוז אבל עדיין בודקים קצת על ניסיון של אנשים עם מצב כזה :)
    שיהיה לכולם סופ״ש אש ;)

6. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    ברור שעדיף ניסיון בגלל זה רושמים דברים וודאים כמו מה שרשמתי ולא תשובות כמו כן בטח זה בן זונה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!