1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פוסט השווצה לבנות היפות שלי :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏7/4/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן חברים יקרים,

ללא ספק הגידול הכי מוצלח שהיה לי עד היום, לפני חודש נשתלו 3 בנות יפות, 2 רגילות מסוג Wonderwoman ועוד אחד Jock horror אוטומטי.
    אני מוכן להשבע שהזרעים האלה כלכך איכותיים שהם התחילו לצמוח כבר בדרך לארץ! הוזמן מנירוונה והגיע תוך שבועיים בידיוק.
    יומיים אחרי השתילה, עשיתי ניסוי שתילה ללא הנבטה, ישר בעציץ הגדול של 11 ליטר, הן יצאו לעולם.
    נשתלו בתאריך ה-3.3 בהתחלה גדלו טיפה לאט עד שתפסו תאוצה. אמילי האוטומטית שלי עומדת על כרגע 30-33 ס"מ והרגילות כבר על 65 ס"מ! נכנסו לפריחה לפני 3 ימים וכרגע ישנות.

עכשיו ככה, עברתי את כל שלב הצמיחה ואני רוצה לראות איך מוציאים תפוקה מירבית מכל הסיפור.
    מבחינת ריח, יש ניחוחות אדירים של קנאביס בחדר שלי, ואפילו אמא שלי מתלהבת (יאפ, אמא שפיצית)

כמה זמן לדעתכם יקח שלב הפריחה עד הקציר החגיגי? בנתיים אין עוד פרחים אבל אני מאמין שלקראת השבוע השלישי כבר יתחילו לצוץ להם באצים.
    איך אני מוציא תפוקה מירבית מכל הסיפור? יש דרך לשלוט על איכות המוצר בסופו?
    לא עשיתי יומן גידול לצערי, אבל אני מתחיל עוד גידול חוץ הפעם בשמש הישראלית שלנו, עוד לא יצאו מהאדמה והפעם הלכתי על 1 וונדרוומן, אחד סוור דיזל, ועוד אחד שאלוהים יודע אם זה נקבה או זכר, בעציצים של 15 ליטר שקיבלתי על חשבון הבית מהמשתלה ;)
    דשנים שוב של ביו גרו וכל מה שצריך מסביב.

בסוף השבוע אני אקפיץ את האשכול עם תמונות פיצוי על זה שעשיתי פאדיחה עם היומן גידול.

שיהיה המשך שבוע טוב חברים :)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,360
    הדרך היחידה לקבל יבול טוב היא לשמור על טמפרטורה ולחות מתאימים ולתת הרבה אור.
    לקצור בזמן...

נראה לי שזהו פחות או יותר.

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!