1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פוסט טראומה מיואשת....

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Ester_g, ‏24/1/18.

1. Ester_g

Ester_g חבר חדש

לייקים:
    0
    כבר שנה מאובחנת בפוסט טראומה
    ניסו עליי את כל הכדורים הפסיכיאטריים ודומיהם
    עכשיו "נותרתי" רק עם קלונקס אימובן וסרוקוול
    אני כבר מתהההה מהכדורים הלאה
    אין לי כבר חשק לחיות גורם לי לחולשות לכאבים ליותר דכאונות קשות ואם אני רק מנסה להפסיק אז באים קריזים נוראיים
    אני צעירה כולה בת 27 ואמא ל2 קטנטנים שמרגישה שהם מאבדים את אמא שלהם בעקבות הכימיקלים הנוראיים האלה
    כמובן שלקנאביס רפואי בטוח שלא יהיה סיכוי כי צריך 3 שנים בפוסט טראומה
    בקיצור מיואשת מהחיים.

2. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    תקני הישראגראס/טלגראס

3. Ester_g

Ester_g חבר חדש

לייקים:
    0
    מה זה הישראגראס
    בטלגרס אני לא מתעסקת

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    שלום אסתר,
    תחילה אני מבין לליבך את עומק הבעיה... את הפוסט טראומה שלי אני הרווחתי בשירות הצבאי... עמדה בפני הבחירה האם ללכת לכיוון נטילת הכדורים או לפנות לכיוון צריכת הקנאביס.. לאור הדילמה המאוד קשה פשוט מאוד ישבתי על המחשב אינספור שעות שבהם קראתי את רוב אשר ניתן למצוא על התועלת והיתרונות/חסרונות שבכל שיטה...פשוט רציתי לבחור בעצמי מה יותר נכון לי ... ולא שמישהו שמכיר אותי בדיוק חצי שעה יחרוץ חלק מגורלי והחלטתי שכדורים הם לא בשבילי ... אני לא אפר את האיזון בכל הגוף שלי בגלל שלשכל יש צלקת !
    הדבר הכי חשוב שהבנתי בדרך ... שזה הולך להיות תהליך לא קצר , עם/בלי כדורים , עם/בלי קנאביס ... העבודה האמיתית מתחילה בראש... וכן .. כל יום מחדש (כבר כ 10 שנים).
    היום אני יודע לאמר שיעילותו של הקנאביס בהחלט מורגשת בתהליך שכן העניק בדרך המון ערכים וידע נוספים ..
    צריכה נכונה ואחראית של קנאביס תגרום לך ללא ספק להיות בן אדם הרבה יותר מאושר ומסופק ..
    אני עשיתי כל מה שביכולתי בכדי להישאר ולהעניק לעצמי את הטיפול בקנאביס .. ואמליץ לך לעשות את אותו הדבר... אפילו גם אם זה לא בדרך הכי ישרה שהתוותה המדינה... הגוף שלנו יותר חשוב מבעלי אינטרס.
    יש המון דרכים למצוא מהיכן "להשיג" וזו לא אמורה להיות בעיה..

המון בהצלחה .. ויישר כח על הפוסט

TalAggam אוהב/ת את זה.
  5. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    אותו רעיון של הטלגראס רק חומר יותר איכותי ובגדול פלטפורמה יותר בטוחה.
    תמצאי זנים שיכולים להתאים לך ותתחילי להתנסות, כל אחד מגיב שונה ואת צריכה לבדוק מה הכי נוח לך איתו, אבל לפחות זה יתן לך כיוון כללי.
    מאיזו סיבה את לא מתעסקת בטלגראס? אם את חוששת מבחינת החוק אז בגדול את בסדר כי הבעיה היא יותר לסוחר, לא לך. ותמיד את יכולה למצוא מישהו בסביבתך שאת סומכת עליו והוא יכול לקנות עבורך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!