1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטור מהצבא על עישון

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י ImCarryGG, ‏16/2/18.

1. ImCarryGG

ImCarryGG חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני חדש פה ולא בטוח אם כאן זה המקום לפתוח את זה, אם לא אשמח שיעבירו למקום המתאים.

אני אמור להתגייס באוגוסט, כרגע אני התקבלתי לתפקיד מסווג בחיל המודיעין ועשיתי את הסיווג הבטחוני(עוד לא קיבלתי תשובה).
    אני מעוניין לקבל פטור מהצבא וקראתי ושמעתי מחברים שהדרך הכי קלה זה להצהיר שאתה מוכן להתגייס רק אם תקבל אישור לעשן והצבא ישחרר אותך לבד, עכשיו השאלה שלי האם יש שינוי כלשהוא לאחר שחתמתי בסיווג שאני מתחייב לא לעשן מרגע החתימה עד שאני מסיים את התפקיד בעל הסיווג וההצרות שהצרתי שעישנתי בעבר(עישנתי לפני כשנתיים פעם אחרונה וזה מה שהצרתי).

לפי ההגיון אם אגיד ששיקרתי והבנתי שאני לא מסוגל לעמוד בהבטחה לא יקרה שום דבר משום שאני עדיין לא מגויס לכן אני לא יכול ללכת למשפט או כלא, השאלה היא האם יתעלמו ממני בגלל שהצרתי את זה או שיתיחסו לזה יותר כי אני כביכול אומר את האמת ולא משקר יותר?

האם למישהו יש פה נסיון עם זה ויודע לאיזה כיוון אני צריך למשוך את זה? להגיד שאני מעשן על בסיס יומי ולא יכול לתפקד בלי או להגיד שאני מכור קשה וזה פוגע לי בחיים(בציונים בחברים וכו')?
    האם יכולים לבקש ממני לעשות בדיקת שתן על מנת להוכיח שיש לי THC בדם?
    והאם הם יעבירו את המידע למשטרה(אני לא אגיד שאני מוכר או ממי אני קונה) והמשטרה באמת תפעל בנושא ותחקור את זה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!