1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות :)

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Av1s, ‏8/6/17.

1. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    אני אקצר את זה.. בקרוב אנסה בפעם הראשונה פטריות באמסטרדם, ממה שהבנתי מה שמומלץ זה טראפלס אטלנטיס
    אך לגבי הכמות אני בספק אשמח שמישהו יאיר אותי.
    אני רוצה להגיע לרמה שאני ארגיש ממש ואחווה בצורה משמעותית אך לא בצורה ממש חזקה בכל זאת פעם ראשונה.
    אני יודע הרבה על פסיכדלים ועל מה לקחת ולא לקחת ויש לי מיינסט די חזק.
    אזזזזז כמה גרם בערך? :D

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    בעיקרון אתה קונה את הטראפלס בקופסה שמכילה מנה אחת, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי הכמות. החוזק נקבע על פי הזן, נדמה לי שהאטלנטיס היא בצד הבינוני-חלש. אני עשיתי את המקסיקנה (הכי חלשה) ולא זכיתי לחוויה משמעותית, אין מה להשוות אותה לגולדן טיצ'ר שגידלתי בעצמי. היום באמת הייתי הולך על האטלנטיס או אפילו משהו קצת יותר חזק, אפילו כחוויה ראשונה. רק תקפיד שיהיה טריפ סיטר איתך, זה לא ממש מומלץ לחוות טריפ בפעם הראשונה לבד בארץ זרה.

3. Av1s

Av1s חבר חדש

לייקים:
    11
    אני טס עם חבר וחברה, החברה כנראה תשאר סאחית ולא תאכל כלום.
    תכננתי להתחיל את היום בטיול בפארק אחר כך למצוא מקום לשבת לאכול את הפטריות ולזרום שם לאן שבא לנו, אפשר להסתובב ואפשר להשאר בפארק לטייל או סתם להנות מהנוף.
    מה דעתך ? :)

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    דעתי היא שזה בסדר אם אתם הולכים על אחד הזנים החלשים. את הבינוניים לא ניסיתי, ועם מנה רצינית של פסילוסיבין אתה לא תהיה מסוגל להסתובב הרבה... הכי חשוב שתעשו את זה במקום שתרגישו בו בטוחים ורגועים. אם פארק, עדיף לטעמי לחפש אחד שיש בו מעט אנשים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!