1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י steve-o, ‏26/3/20.

1. steve-o

steve-o חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני חדש בתחום ואני רוצה לנסות פטריות, אבל אני לא יודע אם להזמין בטלגרם או לא כי אני מפחד שזה יהיה סמוי. השאלה שלי זה אם בטוח להזמין משם או שעדיף שלא, או שאולי יש ערוצים עם ביקורות אמינות?

2. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    שאלה מפגרת לאללה.
    אין כזה דבר שוטר שמוכר סמים, לא סמוי ולא נעליים, זה מה שנקרא "מלכוד" ובמידה ושוטר
    מנסה לעשות את זה אז כל ראייה שאסף תחשב גם כנגדו בתור סחר סמים...(הם כן קונים, אבל לא שייך לפה)
    לגבי פטריות, זה כנראה הפסיכדלי היחיד שאי אפשר לזייף אז זה דיי בטוח ולגבי כל טלגרם,
    זה תלוי בסוחר ואי אפשר לקבוע לגבי כולם אם הם "סבבה" או לא, תנסה, אם ניסה לעקוץ, תדווח, זהו.

3. steve-o

steve-o חבר חדש

לייקים:
    0
    ומה אם הוא לא באמת מוכר אלא סתם עובד על אנשים כדי שיבואו ואז עוצר אותם על נסיון לקנות?

4. GreenPeace

GreenPeace חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה לא מצפה מאנשים פה לתת לך מידע אמין לגבי הטלגרם .
    תחפש ביקורות קבוצות מלאות.
    ולפני כל זה תקרא קצת לפני שאתה אוכל

5. steve-o

steve-o חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מצפה שזה מה שיקרה. אני שואל אם זה נפוץ שהסוחר הוא בכלל סמוי ואם כדאי לקחת את הסיכון או למצוא דרך אחרת להשיג.

6. GreenPeace

GreenPeace חבר חדש

לייקים:
    2
    אין דבר כזה שוטר שמוכר סמים , במקסימום יעקצו אותך בכמה מאות שקלים.
    תשאל את עצמך כמה זה דחוף לך , ואם זה לא אז תחכה עוד קצת

7. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3
    שוטרים לא מוכרים סמים, ואסור להם לדרדר צרכן לדבר עבירה ואז להפלילו. מעבר לכך שרוב הסוחרים סוחרים בקבוצות שבהם הסוחרים עצמם נדרשים לתת אימות כדי שלא יהיו סמוים. שוטרים מפלילים סוחרים ולא צרכנים, אתה לא מעניין אותם. פטריות בטלגרם יכול להיות שתמצא מישהו טוב ויכול להיות שלא, לרוב המחירים שם יקרים ולא חסרים נוכלים, לפני הקניה תבדוק אם הפטריות נראות באמת כמו פטריות פסילוסיבין ותבדוק שהם לא לחות או שיש עליהם עובש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!