1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פטריות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Jointer, ‏1/3/15.

1. Jointer

Jointer חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר הסבר בבקשה על כל הנושא הזה ? יש סוגים שונים כו' ? זנים כמו במריחואנה ? מה ההשפעות בדיוק ? ניתן להשיג בארץ ומה מחיר ממוצע ?

#1 Jointer, ‏1/3/15
    נערך לאחרונה ב: ‏1/3/15
  2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תלוי ממי אתה קונה.. בן 30 ל100 בדכ לג'
    יש הבדלים בין הזנים תקרא באינטרנט עליהם חח
    השפעות? טריפ... תלוי במינון בדכ במינונים נמוכים אופוריה וצחוקים ובגבוהים יותר ויזואלי ומחשבות תודעתיות עמוקות.. מוות אגו.. מוסיקה נמעת שונה.. בין 3-6 שעוות השפעה.

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לידיעתי, בין הפטריות שמכילות סילוסיבין אין הבדל מבחינת השפעה אך יש הבדל במינון של החומרים הפעילים בין זן לזן. למשל פטריות מזן קיובנסיס ילקחו כשני גרם לטריפ בסיסי למתחילים ופטריות טראפלס (אלא שנמכרות באמסטרדם באופן חוקי) נלקחות במינון של עשרה גרם לטריפ בסיסי למתחילים. זאת מכיוון שבקיובנסיס יש ריכוז יותר גבוהה של החומרים הפעילים בכל גרם. אסייג ואומר שלקחתי הרבה טראפלס (לא זוכר כמות מדוייקת) ואף פעם לא הגעתי לאינטנסביות של הטריפ שמקבלים מקיובנסיס. מה גם שטראפלס מגעילות הרבה יותר ואם אני לא צורך אותן כתה אני כנראה אקיא ואבזבז אותן.
    יש עוד זני פטריות פסיכדליות שמכילות חומרים אחרים, כמו האמניטה מוסקרייה שמכילה מסקימול. (לא מומלץ!). אין לי עוד דוגמאות כי לא חקרתי את הנושא אך אני יכול להגיד שכשאנשים מדברים על פטריות קסם הם מדברים על פטריות שמכילות סילוסיבין וכנראה על זן הקיובנסיס (מכיוון שהוא הנפוץ ביותר).
    על ההשפעות תקרא באתר erowid, ממליץ גם לקרוא על חוויות של אנשים שם. ניתן להשיג בארץ והמחיר הממוצע הוא כמו שmrkush כתב.

4. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    לידיעתי, הפער המשקלי של 2 גרם אל מול 10 זה בגלל שמדובר על קיובנוסיס יבש אל מול טראפלס טרי.
    ברגע שאתה מייבש פטריה החומר הפעיל הוא פי 10 על פי משקל.
    קיובנוסיס טרי 2 גרם לא יעשה לך יותר מדיי.
    תקן אותי אם אני טועה..

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    צודק לגמרי, למרות שלא ראיתי/שמעתי על טראפלס יבש אף פעם... אולי בכלל אין כזה. יכול להיות שהדוגמה הספציפית לא הייתה טובה אבל כן יש הבדלים בריכוז הסילוסיבין בין זני פטריות. לזן הazurescens למשל יש 1.8% סילוסיבין ממשקלו בממוצע בעוד בקיובנסיס הממוצע יש 0.5% ממשקלו.

6. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    גם אני לא שמעתי וגם סביר להניח שקיובנוסיס מכילות יותר אחוז פעיל של פסילוסיבין, אבל עצם ההשוואה פה שגוייה.
    יש גם את האספקט של איכות הפטריה וגידולה שאני מאמין שגם משפיע לפה ולשם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!