1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פיברומיאלגיה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י סימי, ‏14/7/17.

1. סימי

סימי חבר חדש

לייקים:
    0
    שבת שלום,
    אני בת 46 חולה בלופוס ופיברומיאלגיה שהתפרצה לפני כשלוש שנים.
    מאז שהפיבורמיאלגיה התפרצה חיי התהפכו ומאדםן שמח ומלא מרץ אני מרגישה כמו אישה קשישה.
    מקבלת כבר שנתיים סימבלתה ולירקה ושנה מטופלת במרפאת כאב בעירויי לידוקאין (סבב שלישי)
    בהתחלה הסימבלתה עזרה, אח"כ הוסיפו לי ליריקה וגם התחלתי עירוי בלידיקואין..
    עקב הטיפול בלירקה וסימבלתה מאוד השמנתי דבר שמפריע לי מאוד, כמו כן לכדורים יש השפעה לא טובה עלי כאילו אני לא יכולה לחשוב והתרכז כאילו אני חיה בסרט אבל ממשיכה לקחת מהפחד שיהיה יותר גרוע.
    לאחר טיפול פסיכאטרי וCBT מצבי הוטב נפשית אבל הכאבים לא הם תמיד שם וכל יום הוא התמודדות, ויש ימים טובים יותר.
    עירוי הלידוקאין לא עוזר כלל לכאבים הדבר היחיד שהוא נותן לי זה כוחות למשוך את היום .
    מאוד קשה לי, הורדתי את המשרה שלי לחצי משרה , לא עושה דברים שלא צריך כי כל דבר מצריך ממני הרבה כוחות.
    משתלדת למען הילדים לשרוד ופה מתחילה הבעיה שלי כי אני מרגישה שהתרופות שאני מקבלת למרות שהן מרגיעות את הכאבים מצד שני גורמות לי להיות מעורפלת ולא מרוכזת, תופעות משונות וכן ההשמנה.
    לאחרונה חשבתי להפסיק עם הכדורים (צריך בהדרגה בעזרת הפסיכאטרית) ולחפש אלטרנטיבה אחרת ואני קוראת על הקנביס.
    אבל אין לי מושג איך זה משפיע על כאבי פיברומיאלגיה והאם זה גם מערפל חושים ? למען האמת מעולם לא עישנתי ולא שתיתי משקאות חריפים ואין לי כל ידע בעניין למעט מה שאני קוראת ברשת והמלצות של כל מיני אנשים.
    רציתי לדעת האם מומלץ לפיברומאלגיה קנביס ואם יש פה מישהו עם נסיון שיודע לספר אם זה אכן עזר ומהן תופעות הלוואי?
    ואם כן כיצד מקבלים אישור לזה.
    תודה ומצטערת על האורך ועל זה שקצת שפכתי את הלב...

2. hells420

hells420 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש אנשים שעוזר להם, כיום פיברומיאלגיה איננה ברשימת ההתוויות של משרד הבריאות לקנאביס רפואי.
    האפקט תלוי בזן, ישנם הממריצים יותר וישנם מכבידים יותר וישנם זני CBD שלא ממסטלים

3. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    סתם בשביל הסדר
    לופוס זה זאבת? (התפרצות כמו כתם פרפר)
    ובגלל האוטואמונית התפרצה השניה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!