1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פידבקים על ספקים ישראלים לקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ADHD, ‏16/7/15.

1. ADHD

ADHD חבר חדש

לייקים:
    0
    הי,
    בשעה טובה ומוצלחת קיבלתי רישיון.
    אשמח לקבל פידבקים אודות הספקים השונים. כרגע אני רשומה לספק שיח אבל הייתי שמחה ללמוד מאחרים בעלי ניסיון מי הספק המומלץ ביותר (אם יש כזו הגדרה בכלל).
    תודה.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני גם אשמח לשמוע.

ADHD אוהב/ת את זה.
  3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מבחינת האיכות של הפרחים וכל הגידול עצמו - שיח ובטר הם הכי טובים! לשיח יש זנים מיוחדים שזה בעצם הכלאות מקוריות שלהם, יש להם את הטיל תכלת שפשוט מעיף לשמיים, שהוא בעצם הכלאה של סקאנק1 וגרייט וויט שארק.
    ולבטר יש זנים וותיקים כמוWhite widow..AK47... לדעתי הזן הכי טוב שלהם זה המאווי-מאווי, לא יודע למה אבל הם משום מה הפסיקו לגדל את הג'ק הרר וממש חבל! כי לדעתי הוא תמיד היה ספינת הדגל שלהם, גם מבחינת האיכות של הפרח וגם מבחינת הזן עצמו שפשוט יש לו את הסטלה הכי מהנה שיש

IMC חד משמעית זאת החברה שמחזיקה את הזנים הכי מגניבים טובים שיכולים להיות.. יש להם זנים של TGA Subcool, האיכות של הפרחים לא ידועה לי כל כך, אבל אני בטוח שהם מספיק טובים. הפנדורה בוקס והדיירי קווין מאוד מומלצים! גם האייג'נט אורנג' ממש זן רצחני שמעיף אותך. אני אישית כתבתי להם פעם שאם כבר הם מביאים זנים של TGA Subcool אז שיביאו את הג'ק דה ריפר ואת הג'יליבין שהם שתי הזנים הכי טובים של החברה הזאת.

תיקון עולם - לכאלה שמחפשים CBD בכמויות, אז זאת החברה בשבילכם... האבידקל זה הזן CBD הכי טוב שיש בארץ,
    גם הם מייצרים CBD טהור ברמה של 100%. לגבי הזנים האחרים... אז זהו שהחברה הזאת לא כל כך אוהבת לרשום את השמות של הגנטיקות מהם הם יוצרים את ההכלאות שלהם. אזז.. קצת קשה להמליץ על הזנים שלהם. מבחינת האיכות של הפרחים היא לדעתי טובה מאוד בדקתי את הארז ואת האלסקה שפשוט היו מפוצצים בטרפינים שגרמו לכל החדר שלי להתמלא בריח חזק.

4. danielmorad

danielmorad חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מטופל בImc יש להם את DQ והוא במילה אחת
    טילללל

5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לאחר זמן מה, האם לך יש ביקורות על שיח? אשמח לשמוע :)

6. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    ידוע לך אם CBD הוא הרכיב שעוזר לסובלים מטיקים(תסמונת טורט)? או שTHC הוא זה שעושה פה את העבודה?

7. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    CBD מונע טיקים, ועוזר לכל הפרעה נפשית שקיימת! (דיכאון, הפרעות חרדה, תסמונת טורט, OCD) הוא פשוט הקנבינואיד היחידי שבאמת עוזר למצבים רגשיים ונפשיים.

THC דומה באפקט הממריץ שלו לריטלין, במיוחד אם הוא מגיע מצמח הסאטיבה.. וידוע שריטלין וסמים ממריצים גורמים להתגברות של טיקים.

THC הוא טריגר להתגברות של הפרעות נפשיות, במיוחד אם הוא מגיע לבדו בלי אף אחוז אחד של CBD.
    אבל במינונים ממש נמוכים הוא גם יכול להרגיע.
    אבל לדעתי לכל מי שיש לו הפרעה נפשית עדיף לא להתקרב אליו יותר מידיי כי לאורך זמן בסופו של דבר הוא יגרום לסיפטומים של הפרעות נפשיות להתגבר.

dly אוהב/ת את זה.
  8. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    וואוו תודה רבה לך!! אני יספיק להחליף את ההזמנה הראשונה שלי לפרחים עם cbd גבוהה ופחות thc! תודה!

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    dly
    באיזה ספק אתה?

לתסמונת טורט נראה לי הכי טוב זה לקחת זן שיש לו אחוזים שווים בין שתי הקנבינואידים העיקריים שהם ה-THC וה-CBD.

למשל כמו מידנייט של תיקון עולם, או הארגמן של חברת שיח.

אני לא מספיק בטוח אם זן כמו אבידקל שיש לו יחס של 15:1 אחוזים לטובת ה-CBD יעזור לטורט, כי מאיך שאני יודע טורט מופיע גם בעיקר בגלל בעיות ריכוז.. וCBD לבדו לא נראה לי עוזר כ"כ לריכוז, ככה שצריך נראה לי בכל זאת כמות שווה גם של THC.

THC בעיקרון זה ריכוז ופוקוס עם חדות מחשבתית טובה.
    וCBD זה נטו מרגיעה ועוזר ללחצים, ומתחים נפשיים.

תנסה שתי זנים מקסימום.
    זן אחד עם יחס שווה.
    וזן אחד עם יחס של 15:1 של CBD, כמו אבידקל.

#9 LarryOG, ‏17/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/15
  10. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    אני ב"שאיפה לחיים" ביום רביעי מגיעה המדריכה להדרכה ראשונה, לא ידוע לי על זן שלהם שמשלב בין שני החומרים ולפי מה שזכור לי מהפעמים הבודדות שעישנתי.. (אלסקה של תיקון עולם) שהוא ממש לא מרכז אותי... ההיפך.. אני באמצע משפט שוכח על מה אני מדבר... ויש בו אחוז גבוהה של thc , הגיוני או שזה כי הייתי קצת לחוץ

11. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    שמע אלסקה הוא מאוד חזק בהשפעה גם חבר שלי שהוא לא מעשן קבוע עישן אותו ואיבד את מילותיו זה זן שגם לותיקים הוא נותן היי,אז תהיה רגוע זה לא רק אתה.

12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אלסקה זן סופר חזק! עוזר רק במינון נמוך לריכוז, שתי שאיפות מג'וינט.

אני עדיין חושב שאין לך מה להתקרב לזנים כמו אלסקה וארז שאין להם אחוז אחד של CBD.

תבדוק טוב טוב אם יש בשאיפה לחיים זנים שמפוצצים בCBD, כי מאיך שאני יודע מי שבאמת רוצה להינות מאיכות של זנים עם CBD, אז זה בינתיים רק תיקון עולם!

13. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    בשאיפה לחיים יש 1-3 אחוז cbd בזנים שיש בהם thc ברמה סבירה... וזן אחד עם 12-14 cbd עם 0-1 thc... ככה שאני לא יודע אם שווה לקחת אותו.. אין בו כמעט thc ואין זנים עם שילוב של cbd באחוז גבוהה וגם thc באחוז סביר... ולגבי אלסקה.. אני לא יודע למה זה.. אבל רוב הזנים באים עם אחוז thc כמו באלסקה ויש אפילו עם אחוזים 22 ומעלה... כמו האודם של שאיפה לחיים הוא בטח ממש ממש חזק... וזנים כמו לשם שדומים לאלסקה באחוזי thc אבל ממה ששמעתי אבל חלשים בהרבה... אז איך לעזעזל אפשר לדעת מה חזק אם הthc זהה בהרבה זנים אבל עוצמת ה"היי" שונה..? ואגב אם מישהו מכיר זן לסטלה חזקה וכיפים עם מצב רוח טוב לסופשים של שאיפה לחיים אשמח לשמוע

14. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אחי תעשה ניסיון... תיקח זן אחד עם יותר CBD ומעט מאוד THC, וההפך.

בשאיפה לחיים
    ממליץ על טופז שהוא זן עם יותר CBD.
    ועל לשם שהוא זן עם יותר THC.

תעשה ניסיון ותיראה איזה מבין שתי הקנבינואידים הכי טוב ועוזר לך.

15. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    אני אזמין בהזמנה הקרובה.. היא הראשונה שלי ורק בה אני יכול להזמין 5 גרם מכל זן.. לאחר מכן 10 גרם מינימום לזן.. כך שאם לא יתאים לי טופז זה יהיה רק 5 גרם ולא 10 ובמקסימום נערבב עם אודם זה אמור לעשות את העבודה!

16. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    בדיוק אחי! זה פשוט יהיה חבל אם לא תעשה את הניסיון הזה של שתי הקנבינואידים האלה :)

כי אז לא תידע איזה קנבינואיד עובד יותר טוב עליך.

אצלי הCBD נותן תחושה פי 10 יותר טובה מבחינת אופוריה, תחושת ליטוף הגוף, צחוקים, רצון לדבר ולהיפתח.

ה-THC לא תורם לי בשום מצב לתחושת רוגע נפשי ולמצב רוח טוב וחיובי.
    מה שהוא עושה זה רק להעיף אותי למצב של טראנס עם סחרחורות שלא נגמרות.. וגורם לי לתחושת ניתוק שמרגישה לי כמו טריפ! זה כיף מאוד.. אבל רק פעם בכמה זמן...

17. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    וואללה??? אני מופתע שcbd להד גורם לתחושה טובה! עכשיו אני ממש רוצה לנסות! איזה זן אתה מעשן? (זה עם הcbd שאהבת)

18. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    ניסיתי את הארגמן של שיח.. אינדיקה, יש לו 9% של THC, ו9% של CBD, יענו יחס שווה.
    הזן הרפואי פה בארץ שעשה לי ללא ספק את התחושה הכי טובה שיכולה להיות.

ועוד זן של CBD Crew, מנגו הייז שהוא סאטיבה, גם זן עם יחס יחסית שווה.
    חבר גידל אותו והיה ממש מרוצה.. מביא לתחושת ליטוף הראש עם אופוריה ומחשבות חיוביות.
    http://cbdcrew.org/varieties/cbd-mango-haze/

כל הזנים שניסיתי עם כמויות גדולות של THC, וכמויות מעטות של CBD, (אלסקה, טילת תכלת, ארז) כמו שכתבתי רק גרמו לי לסחרחורות והכניסו אותי למצב טראנס שהרגיש לי כמו טריפ.

הייתי מת, מת ליפול על זנים עם כמויות גדולות של CBD, וכמויות מעטות של THC, כמו האבידקל, רפאל, טופז... אבל לצערי עוד לא יצא לי לנסות.

NightHawk אוהב/ת את זה.
  19. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    יאללה אחי נעלת אותי על זה ! יום ראשון אני מתקשר לשנות הזמנה וננסה את הטופז! תודה רבה!!

20. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67

יש מצב שזה אותו אחד? :

http://www.tikun-olam.co.il/זני-תיקון-עולם-מנגו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!