1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פיצוי מהיידרו

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י לוקו 2, ‏13/8/19.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תקרא טוב טוב כי זה הצמח שלך.
    כואב לי רק על הצמח
    תראה כמה תגובות יש בדיון אבל אתה עקשן.
    רציתי חוות דעת על הצמח שלך וכל הזמן דיברת על בטיחות.
    אדון היידרו היה אומר לך תעשה כמה קשירות ונגמר הסיפור אבל "המומחה" אמר לך תעשה גיזום בפריחה.
    תבדוק טוב טוב מהתמונה הראשונה כמה אנשים "צעקו" לא שכבר שמעתי אותם עד ה בית.
    אני לא מומחה גדול אבל מבין קצת.
    גידול פנים אני עוד לומד כאן יש פה הרבה חברים שמבינים. אני כותב לו משהו עונה לי אולי חלך לתוכנית ריאלטי אני ילך איתו למאסטר שף כי מאסטר יש רק אחד.
    שואל עוד משהו עונה לי תלמד ממקצוענים בקצב הזה גם חובבן אני לא יהיה.
    אבו ג'וינט נותן לו משל על מכונית שים לב לתשובה מילה במילה של מאסטר שף "לא הבנתי את הטיפשות עם ההשוואה בין מכונית לצמח שהמכונית זה דומם וצמח זה חי"עד כאן. שהייתי ילד שיחקתי חי צומח דומם ואף פעם לא ידעתי שצמח זה חי.וזה שמסמך על יוטיוב אומר לי תלמד אתה וכל הדור של פייסבוק ויוטיוב איך מגדלים ואני אפילו תמונה לא מצליח להעלות.אחי לפני שאתה שולח לינק תקרא אותו קודם ותראה שהכל טכניקות גידול ולא מופיע גיזום בפריחה. אתה כותב על ג'מייקה ועל איזה איכות טובה יש שם. סע לבולביה תראה איזה איכות של קריסטל יש שם. יותר קל להזמין זרעים. ולא יודע אם כתבתי את הכל בסדר הנכון ואין סימני פיסוק או זיבי .אם יש לך קצת היגיון אז תבין.
    ושמתי לב שהיידרו אוהב פתגמים אז קח אחד בשבילו.
    לפעמים עדיף לשתוק ולהחשב טיפש מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון. אחי תסביר לו אם הוא לא יבין. עכשיו מחכה לקללות שלכם בכיף אני נהנה מזה. ואל תשכח לבקש פיצוי. בהצלחה בגידול הבא אבל חכה לעוד עצות

2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    ניסיתי להעלות את הפוסט הזה אתמול או איך שקוראים לזה ולא הצלחתי.
    שני דברים אני מסכים עם מאסטר שף.
    1 הברזתי מבית הספר.
    2.אני סטלן גדול.
    עכשיו אל תהרסו לי את הסטלה.
    ואם יהיה משהו מעניין נמשיך אח"כ יום טוב. ואחי תבדוק מה כתבתי הכל תגובות שלכם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!